reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mam z 3 dniowych :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Nie byłam na forum ponad rok...
Fusun cudowne wiadomości! Trzymam kciuki mocno aż do końca ciąży. Pozdrawiam Cię cieplutko. Tyle razy o Tobie myślałam. ... A tu proszę, taka cudowna wiadomość. Wiesz może co u Molli, mam nadzieję, że dobrze pamiętam nick.

Dziewczyny Wam wszystkim życzę powodzenia i wytrwałości. To forum bardzo, ale to bardzo pomogło mi psychicznie wytrzymać ta ciężka drogę do upragnionego szczescia...
 
andromeda i agulla ja nada trzymam kciuki i jestem pełna nadzieji ze bedzie dobrze, tak jak same widzicie wasze kropki dopiero ledwo co sie wgryzły,wiec dajcie czas urosnac becie. trzymam kciuki z całych sił.:-D

kate i jak po punkcji??
 
Hej .. U mnie dziś 6dpt i jestem chora mam gorączke glowa boli i gardło:( więc już wogóle nici z mojego zarodeczka..
 
Daria, skonsultuj sie ze swoim lekarzem prowadzacym co mozesz brac. Jest sporo lekow ktore sa bezpieczne w ciazy. I nie poddawaj sie! Mozesz miec babla-silacza ktoremu nic nie straszne!
 
agulla84, andromeda5 - to co napisała inka jest strasznie pocieszające, więc nadzieja jest - trzeba powtórzyć badanie a do tego czas trzymajcie się cieplutko i przekonujcie kropki by zostały!!! :tak:

dariaa16 - tak jak coleta powiedziała nie poddawaj się - szczególnie psychicznie! Zadzwoń do lekarza i niech powie dokładnie co możesz a czego nie - jak to wpłynie na zarodek etc. tak byś mogła się odstresować troszkę - i dbaj teraz o siebie! do łóżka i wygrzej to cholerstwo!

kate_p7 - mam nadzieję, że punkcja się udała! Tak mocno kciuki trzymałam, że nie mogło być inaczej ;-) ciekawa jestem czy udało się wszystkie 12 wyjąć?

Hess, a Ty już doszłaś do siebie po choróbsku? Bo wiesz... za 2 dni zaczynasz :-)
 
reklama
Szkrabek jest to pocieszające i to bardzo postanowiłam ze do jutro traktuję się jeszcze jak w ciąży a jutrzejsza beta wyjaśni wszystko! W piątek mam wizyte czy się uda czy nie chcę skonsultować się z lekarzem wsumie już w piątek byłam zapisana nawet przed beta :-)
 
Do góry