reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Oh oh, po dwóch dniach ciężko odkopać posty - taka tu pradukcja :) Wniosek jest jeden - trzeba być codziennie!:tak:

annemarie - ja tez jestem w jedej firmie z Wami :) Nic się nie martw, na nas przyjdzie też czas - trzeba wierzyć w to. Mam takie przemyślenia - niepłodność uczy pokory. WIadomo, młode jesteśmy, chcemy wszystko na wczoraj, a tu NI DY RYDY :)

Dorota Mie- przykro mi, że to nnie ten zarodek. Ale myślę , tak jak dziewczyny, jak już lekarz mówi, że nic z tego - zmiań lekarza. Kiedyś jeden doktorek powiedział mi ( o wynikach Mężastego), że do ciąży potzreba JEDNEGO plemnika i póki jest jeden jest szansa. Tak samo z komórką - walcz póki Ci starczy sił...

Szkrabku - jakie leki stosowałaś w długim protoloke - jakie antyki przez ile dni, czy równoczesie gonapetpyl się wstrzykuje?

Ewciahcg - bardzo mi przykro, ściskam :(

andromeda, trzymam kciuki :) Mocno , mocno !

Kate 23 - Ja miałam za drugim razem blastusia klasy c - co prawda nie udało się, ale skoro jest dobry zdaniem embrioloów, to trzeba wierzyć że może się udać! I trzymam kciuki. Niech Twoja kruszynka poświadczy, ze klasy C dają radę!

Inka - co do AMH, tak jak dziewczyny pisały, nie ma znaczenia dzień cyklu, pora dnia , jedzenie
daria 16 - niech moc bedzie z Wami!

dagpio- gratuluję, niech się betka rozmnaża pięknie

mammoni, co do badań - my mieliśmy czesciowo prywatnie - kariotyp, cftr męża, ginka dała skierowanie na hsg w szpitalu państwowym. A w ogole, to jak robiłam na własną rękę badania sobie i mężowi- to mnie ochrzanila i zapytała, kto to zlecał. Jak odpowiedzialam, że ja sama - miała dziwną, niezadowoloną minę. :) hihi Teraz wiem, że ona robi badania, które uważa za konieczne, może Twój lekarz coś Ci zleci sam?

Kate, lookator - ja miałam kiedyś Chlamydię pneumoniae - a objawiało sie duszącym kaszlem, suchym, okropnym. Wzięło się tak po prostu- z poikłania przeziębieniowo-infektujmego. Pozbyłam się tego biorąc antybiotyki - kobyły o spowolnionym uwalnianiu ( nie pamiętam nazwy).

Celineczka - niechże ośnie, rośnie Twoja becisława!
 
reklama
No i d##a, znów mam jakąś chrzaniona torbiel i znowu wszystko przesunięte :( chyba zostanę na szarym końcu....
 
Tak ale są standardowe badania przed każdym zabiegiem cytologia + posiew usg piersi morfologia pełna aptt elektrolity na,k żelazo (to da zwykły lekarz) ale z tymi jest problem są drogie toksoplazmoza igg +igm cytomegalia hbs antygen hcv hiv wr rubella igg iigm tsh, ft4 ft 3 Mysłam o zapisaniu do lux medu maż ma pakiet z pracy ale nie wiem czy ktoś tak bez powodu zleci u mnie w pracy do tej pory było mnóstwo badań za free ale zmienił się zarząd i oszczędności
 
Szkrabku - jakie leki stosowałaś w długim protoloke - jakie antyki przez ile dni, czy równoczesie gonapetpyl się wstrzykuje?
Ja dostałam antki Diana i miałam całe opakowanie zjeść :-) skończyłam ok 11 lutego - 15 przyszła @. Do tego Encortolon do dziś i pewnie nadal będę miała, wit. A+E i D 2000j. + Metformax (ale to z okazji policystycznych jajników). Gonapeptyl od 8 lutego czyli od 21 dc. i teraz 1 marca mam zacząć stymulację - mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko wypali jak trza... ciut zaczynam mieć stresa, ze coś się zwali na maxa i odroczy :-( no nic, zobaczymy, trzeba być dobrej myśli ;-)
 
Dagpio tak jak napisala Agulla mialam podane 2 zarodki w 14dpt mialam bete 300 a w 16dpt powyzej 700, a potem beta mi skoczyla mocno do gory....i rosla szybko:tak:
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź. No właśnie troszkę się martwię, że za ładna ta beta. Ja miałam podany tylko jeden zarodek no ale zawsze mogą z niego być dwie dzidzie :D

Ważne by były i były zdrowe :)
 
Dagpio, ładnie przyrasta ta beta, nie martw się!!!!
Sykatynka, szkoda, ale co się odwlecze to nie uciecze. Mam pytanie, jakie były zalecenia lekarzy z Invicty, jak się dowiedzieli, że jesteś w ciąży?Tzn. dawki luteiny i estrofemu te same brałaś?Jakieś dodatkowe badania robiłaś?
Daria, gratulacje 4 blastek;-)Teraz uważaj na siebie;-)
Ja po wizycie u swojego gina, kazał zachować względny narazie optymizm, bo różnie z tymi ciążami po ivf bywa. Mam jeszcze jakieś zapalenie duże w pochwie, 2 grupę cytologii, tylko dokładniej opisują teraz, i muszę wziąć jakieś globułki. Kunicki miał zadzwonić i nie zadzwonił.
 
reklama
Dzwonił Kunicki:rofl2:
Podziękowałam za przeprowadzenie stymulacji, opowiedziałam o jej wyniku, był mile zaskoczony, że już pierwszy zarodek się przyjął;-)Wypisze mi recepty na lutkę, estrofem i odbiorę je w sobotę. Schemat jest taki, że muszę zrobić betę w pt w 10 dpt, potem zapisana już jestem na 9 marca na wizytę na podgląd pęcherzyka, bo od 10 dpt musi upłynąć ok. 7-9 dni i trzeba się zapisać na wizytę, aby sprawdzić, czy pęcherzyk się pojawił, i za ok. 10 dni też trzeba zapisać się na wizytę na podgląd, czy pojawił się zarodek i potem nara;-)
 
Do góry