reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zostały zamrożone trzy blastki również 1bb, wizytę mam 11.03 i wtedy kazali mi zrobić bete... ale pewnie zrobię sama z ciekawości 6dpt jak tak radzicie: ) ale tak mnie zmartwily te moje zarodeczki wszystkie 1bb
 
reklama
Daria pamiętaj że to tylko ocena wizualna, mogą wyglądać na slabeuszy ale być mocarzami! Niejedna tu ciąża z takich slabeuszkow była :)
 
Daria niech się maluszek zadomawia na dobre, na 9 m-cy:tak:

Calineczka mnie też brzuch pobolewa, tak leciutko ale zmartwienie jest. Co do mycia to ja od wielu lat stosuje stare, poczciwe szare mydło:-D
a termin porodu po in vitro znalazłam kiedyś na babyboom: ivf-infertility.com | Calculating the due date of delivery

Kate23 zdrówka!!!!!!!!!!!!! moja babcia z naturalnych sposobów na katar stosowała czosnek , po prostu wkładała sobie ząbki czosnku w otwory nosowe. Nie musze dodawać ze wyglądała przekomicznie, ale chyba działało bo zawsze go stosowała.


ja dziś dzień spędzam oszczędzając się na maksa, rano endokrynolog, potem cmentarz-pojechałam poprosić synka o wsparcie u Szefa, wróciłam do domu i od razu spać. Niech się maluch wgryza:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mammoni kochana bardzo mi przykro.... :-( nawet nie wyobrazam sobie tego co musialas czuc... !! trzymaj sie... ciesze sie ze mimo tego bolu walczysz dalej i sie nie poddalas!!

calineczka gratuluje przyrostu bety !!:tak:

Dagpio witaj i gratuluję pięknej bety! ;-) no no przy takiej becie moga byc 2 serduszka.. wszystko mozliwe;-)

dariaa16 gratulacje udanego transferu i trzymam kciuki by zostal z mamusia;-)

Kate zdrowka zycze !:tak:
 
Olusia 7982, czy możesz opowiedzieć mi jak to było w Waszym przypadku? Czy pamiętasz betę i przyrosty no i ile podano Ci zarodków?
 
reklama
Hess - wielkie dzięki za avataara :-) Tak jak Ci napisałem - ten poprzedni mnie przerażał :-p
Później coś jeszcze napiszę w temacie dzisiejszym wizyt, ale muszę się pozbierać. Myślałem, miałem nadzieję, że Ż trochę wiatru w żagle złapie, ale nie tak łatwo.... a nawet trochę gorzej chwilowo. Zobaczymy, mal sehen
 
Do góry