reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny,jade o 15 na bete i umieram ze strachu:biggrin2: z drugiej strony klepie sie po glowie i mysle ,ze moge zostac w domu ,bo lajza@ i tak przyjdzie.Mam wszystkie objawy przed@ tylko Lajzy brak :szok::szok::szok: .AZ sie mam ochote zapytac do zaciazonych,tez tak mialyscie ??????:biggrin2:
 
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Annemarie nie zastanawiaj się nad lachudra tylko jedź na bete i zero dyskusji. Musi być dobrze. Trzymam kciuki. Czasami takie objawy świadczą o czymś dobrym a nie zawsze o porażce. Powodzenia
 
Annemaria ja też byłam przekonan że @ przylezie bo miałam takie samopoczucie i mój organizm tak się zachowywał jak co miesiąc przed łachudrą:tak:a jednak beta mnie zaskoczyła i to bardzo. Tobie też tego życzę:tak:
Calineczka kiciuki za udany transfer, już za parę godzin będziesz miała kropka pod serduchem:tak:
Daria Tobie owocnej stymulacji, wysokiego estradiolu, niskiego prg i wielu pęcherzyków:tak:
DorotaMie witaj na forum. Ja jestem sporo młodsza ale 3 lata temu AMH wyszło mi 0,4, rok później 0,7 a w ubiegłym roku testem najnowszej generacji wyszło mi AMH 1,4:happy2: mam jeden jajnik stąd ten niski wynik. Przy pięciu procedurach miałam pobieranych 4-6 pęcherzyków. Zardoków było różnie od 1 do 3-4 ale dwu trzy dniowych bo u mnie w klnice nie trzyamja do 5 doby przy tak małej liczbie zarodków tylko podają wcześniej bo uważają że zarodki mają lepsze warunki w macicy niż w labo
 
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Annemarie nie zastanawiaj się nad lachudra tylko jedź na bete i zero dyskusji. Musi być dobrze. Trzymam kciuki. Czasami takie objawy świadczą o czymś dobrym a nie zawsze o porażce. Powodzenia[/QUOT

Bunieczek,mam takie cisnienie,jak granat przed odpaleniem:-):wściekła/y:;-):wściekła/y:;-):wściekła/y::-) jesli to jest objaw ciazy ,to ja juz nic nie rozumiem.
 
Lookator: piszesz ze 7 transferow mieliscie. Wszystkie w tej samej klinice? Co zmienialiscie przy kazdym podejsciu?

Doorotamie: skoro przy takich dawkach puregonu nic nie wyprodukowalas to koniecznie albo zmien protokol albo idz cyklem naturalnym albo badz cierpliwa i monitoruj swoje cykle. W tym w ktorym liczba antralnych bedzie relatywnie ok 5-6 wtedy podejdz do stymulki.

Bialystok polecam wsiem. Artemida ze wzgledu na lab lub Bocian u mrugacza
 
Ostatnia edycja:
Annemarie ja zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży to miałam takie humory że ciężko było ze mną wytrzymać, wszyscy mnie wkurzali masakra. A ja w ogóle nie bralam pod uwagę że jestem w ciąży bo przygotowywalam się do criotransferu. Miałam odczekać 3 miesiące po wycięciu jajowodu i ciąży pozamacicznej a ty bach miesiąc później w dniu planowanej @ dostaje brudzen więc mówię do męża ze okres idzie ale później okazało się ze to brudzenie trwało od soboty i w środę robię test i wychodzą 2 kreski co prawda ta druga słaba ale jest więc lecę na krew beta 81.6 w piątek powtórka i wychodzi ponad 162 ale ciągle brudzilam więc do lekarza a ona ze jest ciążą i żebym przyjechała tydzień później na szukanie pęcherzyka i był. A brudzenie było spoeodowane niskim progesteronem więc biorę luteine dopochwowo i jest ok. Teraz 11.03 jadę na badania prenetralne. Jak widzisz u mnie in vitro nie wyszło pierwsze, szykowalam się do 2 transferu, nabawilam się pozamacicznej a teraz jestem w ciąży i wszystko jest ok chociaż staraliśmy się 3 lata o fasolkei nigdy nie byłam w ciąży i dopiero chyba ta procedura pomogła coś odblokowac w organizmie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny a ja mam problem tak mysle... dzis 14dc jestem po 1200j menopuru i okolo 15 gonapeptylu , i boli mnie caly dół podbrzusza mam lekka kolke...i bedac przedchwila w lazience mam sluz taki jak bialko kurzee przezroczyste rozciagliwe i duzoo i dotaego leciutko zabarwione na różowo....:( dlaczego tak....
 
Ostatnia edycja:
Do góry