reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tola, ja tez uslyszalam od lekarza ktory mi robil hsg zebym zmienila meza a raczej zebym go zdradzila. On sie nie zorientuje a dziecko bedzie. Na wspomienie tamtej wizyty mnie trzesie...

Kate, duzo sily Ci zycze. Moze takie dni tez sa potrzebne, tez czemus sluza? Zeby dobic do sciany, zeby wszystkie mysli, nadzieje, troski, zale na nas spadly? Moze to pozwoli Ci nabrac jeszcze wiecej sil? U mnie tak to dziala. Jak juz jestem w glebokiej d... to potrzebuje upasc aby sie podniesc, ocenic sytuacje na nowo i dzialac. Nawet nam kobietom sie czasem nie wydaje ile mamy sily. Zaskoczysz jeszcze nie raz sama siebie.
 
reklama
mmm... - chyba najlepiej zadzwonić i zapytać, bo takich informacji nigdzie nie podają.
Wklejam tort koleżanki, swojego nie mam już, a już nie pamiętam w którym poście wklejałam fotkę.

10329835_10202023318304017_7664861697375870014_o.jpg

Trzymam kciuki za Wasze wizyty!!!!
01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
01: Ewelajna86 - trzecia wysoka beta!
 

Załączniki

  • 10329835_10202023318304017_7664861697375870014_o.jpg
    10329835_10202023318304017_7664861697375870014_o.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 99
mmm... - chyba najlepiej zadzwonić i zapytać, bo takich informacji nigdzie nie podają.
Wklejam tort koleżanki, swojego nie mam już, a już nie pamiętam w którym poście wklejałam fotkę.

Zobacz załącznik 656329

Trzymam kciuki za Wasze wizyty!!!!
01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
01: Ewelajna86 - trzecia wysoka beta!

śliczny tort :)

w sumie mam wizytę 4 ... ale chciałabym wiedzieć wcześcniej :p
 
coleta chyba masz racje:-) są potrzebne takie dni żeby oczyścić się z złych emocji i zacząć od nowa..tylko boje się ze jeżeli cos miało z tego wyjść to taka burza emocji wszystko zepsuła:-( ciśnienie mi skoczyło na 160/100 wiec chyba po rybkach..cóż nie nad wszystkim jesteśmy w stanie panować:-(

Dziewczyny gdy będzie wam żle, może to pomoże:-) tylko gustu muzycznego się nie krytykuję:-p
Natalia Kukulska - Decymy - YouTube



Hess tort jak zwykle piękny :-) a świnki to masa marcepanowa?
 
Ostatnia edycja:
Tort przepiekny :-)

Kate widzę,że nie tylko Ty masz dziś zły dzień. jestem po rozmowie z mamą ...powiedziała mi ,żebym nie rozpaczała jak sie nie uda , bo....ona w sumie całe życie żałowała ,że mnie wzięła z domu dziecka ....całe życie wywaliłam jej do góry nogami , nigdy nie mogła być ze mnie dumna, bo nie byłam dzieckiem jakiego oczekiwała :-( ani super zdolna , ani piękna ...jako pierwsza w rodzinie się rozwiodłam , do tego teraz in vitro ...tylko wstyd...Chetnie bym się upiła , gdyby nie troska o przyszłe jajca....szkoda gadac ....ryczę mężowi do rękawa trzecią godzinę .....
 
Tort przepiekny :-)

Kate widzę,że nie tylko Ty masz dziś zły dzień. jestem po rozmowie z mamą ...powiedziała mi ,żebym nie rozpaczała jak sie nie uda , bo....ona w sumie całe życie żałowała ,że mnie wzięła z domu dziecka ....całe życie wywaliłam jej do góry nogami , nigdy nie mogła być ze mnie dumna, bo nie byłam dzieckiem jakiego oczekiwała :-( ani super zdolna , ani piękna ...jako pierwsza w rodzinie się rozwiodłam , do tego teraz in vitro ...tylko wstyd...Chetnie bym się upiła , gdyby nie troska o przyszłe jajca....szkoda gadac ....ryczę mężowi do rękawa trzecią godzinę .....
nie znam Cię ale wiem że to co powiedziała jest niesprawiedliwe i okrutne. i przytulam bo nie wiem co powiedzieć
 
Ale sie smutno zrobilo :( Kate kochana wszystko co powiedzilas to ja sie pod tym podpisuje.Ile mialam juz dni zwatpienia,nocy przeplkanych ile razy juz sie poddawalam a pozniej znow stawalam do walki...Teraz zostalo mi to wynagrodzone i czuje tylko strach.Nie moge pozytwnie myslec caly czas mysle zeby tylko nie zaszkodzic dzidzi.To jest jakas paranoja.Tak bardzo bym chciala dotrwac do konca a jak widze co przytrafilo sie sykatynce i innym dziewczyna to jestem przerazona.Dziewczynki musimy zaczac myslec pozytywnie.Ja wierze,ze kazdej z Was sie uda zaciazyc i szczesliwie urodzic :)
Kate jesli mozesz wpisz mnie prosze na 8grudzien pierwsza wizyta :)
 
Aisa_77 może cos zle zrozumiałaś może się pokłóciłyście i walnęła tylko po to żeby Cię skrzywdzić... po prostu wyładowała na tobie swoją frustarcje?? poza tym ludzie mówią różne rzeczy ale ważne co robią, moja mama mimo że jestem biologiczną córką miała mnóstwo problemów sama ze sobą ale gdy jej potrzebowałam była na swój własny pokręcony sposób:-) i z tego co pisałaś twoja mama też czasem ludzie mają pokręconą wizje w miłości i jak nie wygląda to jak by se wymarzyli to myślą ze nie kochają:-)
 
reklama
Kate, łącze się z Tobą w bólu... Też mam zły dzień, ciągle chce mi się płakać, nie rozumiem dlaczego niektóre osoby muszą znieść tyle nieszczęść a innym wszystko przychodzi łatwo... Ale musimy być silne i walczyć o swoje szczęście.... Asia - przepraszam że powiem tak o Twojej mamie, ale to co ona mówi, świadczy źle tylko o niej, nie o tobie. Adopcja to piękne, ale i niezmiernie trudne doświadczenie, może ona po prostu nie jest ciebie warta i nie zasługuje na ciebie.....
 
Do góry