reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Odstawiłam leki... Ginka mnie zbadała i powiedziała, że macica wygląda na max 6 tydzień, więc możliwe, że ciąża obumarła już wcześniej...
Chyba pojadę dzisiaj na Madalińskiego, tam podobno najpierw wywołują farmakologicznie, może nie byłoby potrzeby łyżeczkowania...
 
reklama
Lilia ja miałam prg ok.1 i lekarz mi wtedy mowil ze dopiero przy 2,5 tez się zdziwiłam bo wiem ze w innych klinikach jest od 1,5 tym bardziej ze prg jest produkowany pulsacyjnie..:-( a Hess jest w invikcie tak jak ja..
 
Ostatnia edycja:
Sykatynka to może spróbuj najpierw tabletkami a w trakcie będziesz kontrolować sytuację i jeśli tylko się da to staraj się uniknąć zabiegu. Trzymaj się jakoś!
 
Lilia dopiero teraz doczytałam....kurczę , szkoda ,że we wtorek nie mogłyśmy się spotkać :-( ale może kiedyś się uda :-). Następną wizytę mam w środę . Ciekawa jestem jak wyjdą nam badania na wirusologię .
 
Dzięki dziewczyny, także następną stymulację zacznę za 3 cykle.
Widać, że jakimiś specyficznymi wytycznymi, kierują się lekarze z Invicty.
Estradiol jaki teraz mam 2200 samoistnie spadnie wraz z miesiączką, czy też zaprzestaniem brania estrofemu?
 
sykatynka, mi powiedzieli że 3 miesiące mam odczekać, tylko ja miałam jak wiesz wywoływane tabletką a potem w ostatnim momencie kiedy mały zszedł do szyjki zrobili zabieg na pełnym rozwarciu. Jeśli się zdecydujesz na szpital to przemyśl możliwość badania genetycznego maluszka, może da wam odpowiedź co się stało. Tak szczerze mówiąc to podchodzenie do kolejnego razu po miesiącu od poronienia to dla mnie jakiś hardcore, bo u mnie minęły 3 tygodnie a moja psychika dalej nie jest poukładana, być może z punktu widzenia medycznego jest to możliwe, choć patrząc na siebie to u mnie organizm dalej jest ześwirowany, np od paru dni mam kropelkową laktację, moje ciało dalej częściowo myśli że jest w ciąży a częściowo że w połogu.

calineczkaa, przykro mi ze się nie udało. U mnie w klinice minimum 2 pełne cykle odstępu miedzy stymulacjami, w 3 cuklu kontrola usg i hormonów i wtedy dopiero decyzja o kolejnym podejściu. Kolejne pełne podejście do ivf z całym nowym kompletem hormonów po miesiącu od poprzedniego to przecież wielkie obciążenie dla nas. Zastanawiam się czym to jest podyktowane, chęcią przyjęcia jak najwięcej pacjentek ?

Lilia, Hess. ja miałam ten ostatni udany transfer świeżynek na prg 1.8, też się martwiłam że jest za wysoki, lekarz powiedział tak, że prg do 1.6 jest idealny, między 1.7-2.0 ewentualnie mogą zrobić, powyżej 2 przesuwają transfer o miesiąc. Co klinika i lekarz to inne podejście.

Hess, piękny estradiol będą piękne jajca.
 
Ja juz po badaniach, wszystko jest ok, ksiazkowo i idealnie jak powiedzial lekarz. Mam tylko problem z encortonem bo immunolog powiedziala, ze jak po badaniach polowkowych przeplywy Doppler beda ok to moge dalej odstawiac. A lekarz twierdzi, ze Dopplera robi sie po 30 tc. I wez badz madry co teraz zrobic. Lekarz zrobil mi te przeplywy, sam sie zdziwil, ze na tym etapie mu sie to udalo i jest ok ale mowil, zeby lepiej skonsultowac to z immunologiem bo on nie podejmie decyzji o sterydzie. Zobaczymy co we wtorek powie moj doktorek bo calkiem zglupialam teraz. Zwlaszcza, ze lekarz powiedzial, ze nikt nie bedzie chcial podjac decyzji o odstawianiu sterydu bo dziecko moze umrzec i nikt nie chce za to odpowiadac. Przestraszylam sie :(
 
kasik a nie wolno przyjmować do końca ciąży tego encortonu tyko w mniejszych dawkach?? kurcze to już chyba mniejsze zło..:-(
 
reklama
Do góry