reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kurcze spać nie mogę:-( dziewczyny, którym się udało powiedzcie mi jak to wygląda z dolegliwościami w ciąży? Czy każda musi np. odczuwać zmęczenie i spać cały dzień lub mieć mdłości? Ja np miałam mdłości ale nie występują teraz tak często jak na początku :-( czy to też może być oznaka czegoś złego ?
Wiem wiem wymyślam ;-)
 
reklama
Bunieczek moja pierwsza ciąża była praktycznie bezobjawowa, tylko na początku ból piersi.
Głowa do góry, musi być wszystko dobrze. Trzymam kciuki bo tez spać nie mogę ;-)
 
Buziaczki
Ja jak byłam w ciąży to do 12 tyg miałam codzienne jednorazowe biegunki niebieskie żyłki na cyckach i bolące piersi. To tyle nigdy nie było mi niedobrze. Miałam 3 omdlenia. A senna to byłam dopiero pod koniec ciąży i bardzo szybko się meczylam. Powodzenia jutro!!! Nie doszukuj się objawów bo każda ma inaczej...
 
Witajcie dziewczyny

Asia_77 – Kochana, jeszcze stymulacji nie zaczęłaś, a Ty już o porażce myślisz, no no no, a sio takie myśli :dry: Wiem, że to łatwe nie będzie, ale postaraj się włączyć pozytywne myślenie. Nie ma co rozmyślać na tym co było, to już było i nie da się tego zmienić. Powiem Ci, że ten Twój ex dr to niezłe z niego ziółko. Jak kiedyś napisałaś, że Twój mąż przedstawił mu wynik na którym widniał napis, że nasienie w normie i dr nie zlecił żadnych innych badań to ja już pytań nie mam. Muszę Ci powiedzieć, że właśnie Twój ex dr robił mi ten ostatni transfer. Trochę się zmartwiłam jak się o tym dowiedziałam, no ale cóż na tamten czas nie miałam na to żadnego wpływu.

calineczkaa – wcale się nie dziwię, że nie wiesz co mówić koleżankom z pracy, mnie też brakuje pomysłów, kłamie jak z nut. Jak miałam punkcje to powiedziałam, że ma poprawkę laparoskopii, bo coś mi źle zrobili. A jak siedziałam na L-4 po transferze to powiedziałam, że mam stan zapalny po zabiegu. Ciekawe co wymyśle następnym razem :confused::baffled:

dorotav – powiem, że teściowa z tym hasłem to strzeliła jak kulą w płot. Nowy Rok, nowe nadzieje, oby ten rok to był nasz rok :tak:

Anulla28 – bardzo się cieszę, że wyniki okazały się dobre i oczywiście gratuluję.
 
Dzień dobry,
Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach!!!!


19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
19: gos1512 - podglądanie pęcherzyków
19: danii - punkcja
19: buniaczek - wizyta pęcherzykowa


Ja czekam jak tylko Rosmanna otworzą, bo muszę kupić to szare mydło, bo już nie mogę wytrzymać, tak mnie swędzi;-)
 
reklama
Do góry