reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

calineczkaa- tak to normalne, luteina wypływa, bez względu na to jak głęboko ją aplikujesz. Jedyne co ci mogę poradzić to to, że jak czułam, że zaczyna swędzić to oznaczało to, że luteina wypływała i prędziutko szłam się podmyć. Zaznaczam, że robiłam to kilka razy dziennie, ale przynajmniej nie swędziało :-)
 
reklama
calineczkaa - kłucie to nie wyznacznik, mnie też kuło tu i ówdzie, byłam pewna, że się udało, a tu klops. Nie doszukuj się objawów, teraz pozostaje Ci wiara i branie leków, kciukam.
 
Dzień dobry.

Czy dobry to się okażę, mam nadzieje, że tak dla wszystkich dzisiejszych dziewczyn. Trzymajcie się jakoś, chociaż ja jestem tak przerażona, że :szok: z tego wszystkiego dostałam mega mdłości, żołądek ma w przełyku :-(postaram się napisać przez telefon jak już będę coś wiedzieć.
 
Cześć dziewczyny,
oczywiście nadal trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
19: gos1512 - podglądanie pęcherzyków
19: danii - punkcja
19: buniaczek - wizyta pęcherzykowa

Dziś taki kolorek walniemy sobie ;-)

danii - koniecznie daj znać jak poszła punkcja, gdy tylko już będziesz czuła się na siłach :tak:

calineczkaa, Lilia - że tak powiem, zawsze istnieje do wyboru dużo chorób ;-), ale lepiej sobie nie wymyślać, bo może się ziścić. Po prostu, dopadł mnie wirus lub zapalenie zatok, rozłożyłam się i koniec :eek:
 
Witajcie Kochane

Trzymam mega kciuki za bety i pęcherzyki .....Czekam z niecierpliwością na dobre wieści.

Lilia z tego co mi Lekarka mówiłą to nie ma znaczenia , który lekarz robi transfer. Pytałam o to wprost ,bo wiem ,że ona jest chyba jedyną lekarką w naszej klinice , która transferuje przy pełnym pęcherzu. Stwierdziła ,że tez w sumie to nie ma znaczenia , a ona została tak nauczona i jest jej wygodniej :-) Sama nie wiem , ale chciałąbym ,żeby ona podawała mi Maleństwa.
 
Aisa79 obyś miała racje bo żeśmy zaszaleli wzięliśmy wszystko co się dało EmbryoG, AH ;-) tylko żeby blastka była...nie proszę o wiele tylko jedna wystarczy, jak myślisz jedna na 6 komorek się trafi??? :crazy:

calineczkaa czy dzwonili do Ciebie w sobote w sprawie zarodkow bo u mnie w sobote bedzie wiadomo ile sie zaplodnilo i zastanawiam się czy dzwonią w soboty??


LISTOPAD

19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
19: gos1512 - podglądanie pęcherzyków
19: danii - punkcja
19: buniaczek - wizyta pęcherzykowa


20: Hess - podglądanie pęcherzyków
20: Quinnie - wysoka beta!
20: coleta - udany transfer
21: kwiatuszekq - wysoka beta!
21: gos1512 - punkcja
21: goga324 - wysoka beta!
24: liskka - podglądanie płci
24: milkaa - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
25: Sykatynka - podglądanie maluszka
26: Aisa79 - wizyta u genetyka
26: kate_p7 - udany transfer
27: kasik36 - usg połówkowe
27: Ewelajna86 - wysoka beta!
27: calineczkaa - wysoka beta!
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
03: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzacego
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
GizaS - udana stymulacja
 
witam was dziewczynki :laugh2:

Ja dopiero zwleklam sie z lozka, bo przez bol glowy do 4 rano nie moglam usnac :baffled: Jakby tego bylo malo to zbudzil mnie silny bol podbrzusza, wzielam mala nospe, ale nic nie pomago :sorry: moze powinnam wziasc druga :baffled:

Bunieczek kochana myslami jestem z toba :tak: abys uslyszala dzis tyklo dobre wiesci

Justys i Mcmaja dziewczynki trzymam kciukasy za wasze bety :-D

Danii powodzenia na punkcji


gos za twoje wypasione pecherzyki

mam nadzieje ze o nikim nie zapomnielam.....spokojnego dnia wam zycze :-D
 
reklama
Do góry