reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Queeni to moze byc plamienie implantacyjne, nie stresuj sie na zapas.

Danii olej lniany pijesz po 2 lyzki i mozesz juz teraz i w ogole zawsze bo jest zdrowy. Natomiast ananas od dnia transferu przez 3-4 dni, nie dluzej, po 2-3 plastry. Jak sie czujesz? Nie zarazilam Cie wczoraj wirusem? Mega kciuki za jutrzejsze jajkobranie :)
 
reklama
Milkaa jak robiłam w 2011 dwa razy to pobierali około 11, zapłodnili 7 ale po trzeciej dobie podali dwa najsilniejsze a reszta przestała sie rozwijać.
W tym roku w lutym, moje trzecie podjęcie pobrali 9, zapłodnili 6 ale tylko dwa dotrwały do blastki, ale nie były najlepszej jakości. Podejrzewam, że podaniu tez przestały sie dzielić.
Zobaczymy jak bedzie tym razem. Dr kazał brać mi Prenatal Probaby, wiec biorę od dwóch miesiecy, zobaczymy czy coś pomoże.

Kasik, dzieki :-)
Nie zarazilaś mnie, ale by było podczas punkcji hihihi
Mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie i wrócą siły
 
Sakatynka - ja mogę polecić lekarke z Lux Medu, która podobno jest świetna, ale ja osobiście nie byłam. Jednak planuje do niej iść jak już będę w ciąży. Ona pracuje też w szpitalu na Madalinskiego. Joanna Bonarek - Sztaba.
To jesteśmy niemalże sasiadkami ;-) w takim razie jak będziesz odwiedzać rodziców, to zapraszam dherbatke i ciasto :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dani a jak u Was przyczyna?nie myslalas wykonac jakies dodatkowe badana?ja mysle o dna plemnika ale nie wiem zoabczymy co lekarz poradzi.U nas przyczyna nieplodnosci to endometrioza.Czytalam,ze endometrioza wlasnie moze wplynac na jakos komorek i ich gorszy rozwoj niestety :( dziewczyny a ja myslalam ze ten ananas to do testu sie je.To jak u mnie dzis 4dzien po trasferze 3dniowego zarodka to juz skonczyc go jesc?to moze jakos zaszkodzic?
 
Milkaa u nas to niepłodność idiopatyczna. W 2011 robiliśmy całe mnóstwo badan, wszystko książkowe. Teraz robiliśmy tez dna plemnika i tez prawie idealnie.
Wiec zupełnie juz nie wiem o co chodzi. Czasami brak mi juz sił do walki. Postanowiłam, ze to juz moje ostatnie podejście.
 
Kasik36 10.11 beta wyszła 133, 13.11 beta 286 a 17.11 beta 600 z hakiem nie pamiętam dokładnie bo się podlamalam jak okazało się ze nie ma 1000 a tak właśnie obstawialismy :-(
 
Dani rozumie ,ze masz dosc.Wierze,ze to Twoje ostatnie podjecie i skaczy sie upragniona ciaza :) powodzenia jutro dla Ciebie i pozostalych dziewczyn ;)
 
reklama
bunieczek czyli ta druga przyrosla dobrze, tylko ta trzecia troche za malo ale jak wiadomo nasz organizm to nie matematyka wiec trzeba wierzyc :)

milka wieksza ilosc ananasa i dluzsza jego konsumpcja moze spowodowac skurcze macicy a to niewskazane.
 
Ostatnia edycja:
Do góry