reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam nadzieję, że to dobrze w brzuch, normalnie aż biegunki dostałam z tych nerwów.....stresa mam jak cholera, bo niby piszą, że domięśniowo....ale też wszędzie jest tłuszcz, nawet na pośladku, igła jest krótka i trudno trafić na głębokość mięśnia....
Zresztą już nic nie zrobię.....mam nadzieję, że nic nie spieprzymy.....
 
Ostatnia edycja:
calineczka choragon teoretycznie powinien byc podawany domiesniowo bo ja raz przed IUI bralam ale podskornie w brzuch tez mozna. Chyba ma wowczas spowolnione dzialanie, przynajmniej tak mi tlumaczyl doktorek.
 
Mam nadzieję, że to dobrze w brzuch, normalnie aż biegunki dostałam z tych nerwów.....stresa mam jak cholera, bo niby piszą, że domięśniowo....ale też wszędzie jest tłuszcz, nawet na pośladku, igła jest krótka i trudno trafić na głębokość mięśnia....
Zresztą już nic nie zrobię.....mam nadzieję, że nic nie spieprzymy.....
jeśli by to był domięśniowy zastrzyk to pewnie bś dostała zlecenie, żeby ci go zrobiła pielęgniarka. nie tak łatwo zrobićdomięśniowy zastrzyk... tak mi się przynajmniej wydaje
 
Albo przynajmniej by lekarz powiedział, o tym, że ten zastrzyk się robi inaczej!!!!!!!!!!!!!
Kurde, sam człowiek musi się doinformowywać, bo nikt jego nie poprowadzi....!!!
 
calineczkaa to chyba objaw uboczny brania leku, to obniżanie prolaktyny i dopaminy.. może też chodzić o nabieranie wody itp.. jakoś nieszczególnie mnie to interesowało :-pchoragon tez brałam w brzuch.

Mikaa1989 myślę że komóreczki ładnie się zapłodnią i będzie bardzo dużo ładnych zarodeczków ;-) wpisałam Cię teoretycznie za 5 dni, żeby nie zapomnieć, bo mam zamiast mózgu wodę ostatnio:zawstydzona/y:w najgorszym wypadku będziesz wpisana dwa razy jak calineczkaa:-D

Hess faktycznie mało do Ciebie zaglądają ale z tego co mówisz taka lekka stymulacja to nie powinno być komplikacji :-)


LISTOPAD:

12: Luize - podglądanie bliźniaków
12: Migotka25 - wysoka beta!
12: Sykatynka - wizyta serduszkowa
12: calineczkaa - punkcja
12: dlugowlosa - wysoka beta!
14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
14: coleta - podglądanie pęcherzyków
15: gos1512 - wizyta przed stymulacją
16: Milkaa1989 - udany transfer
17: djazzpora - punkcja
17: buniaczek29 - udany criotransfer
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
17: Ewelajna86 - udany criotransfer
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
27: mmm... - wizyta przed stymulacją
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
inka26 - criotransfer
yplocka1 - criotransfer
mizanka1 - wizyta przed stymulacją
Andziulek - stymulacja

GRUDZIEŃ

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
calineczkaa - no wybacz, że się tak opóźniłam z kwalifikacją ;-) Nie poleżymy razem, ale jak bardzo chcesz mogę przyjść i potrzymać Cię za rękę ;P
To miło, ze strony lekarzy, że nie tłumaczą jak podać sobie zastrzyk. A przy kupowaniu Menopuru, też Wam aptekarz tłumaczył, jak zmieszać, jak co działa itp?? Bo mnie się spytał, czy pierwszy raz będę brała no i wszystko mi wytłumaczył, pokazał :). Miło z jego strony.
A ile kosztuje ten...kurde zapomniałam.....lek na "d" i ten na "ch" ??? :-D


mmm - zajefajny tort, świnki zawodowe. Aż zżera mnie zazdrość i dostałam ślinotoku. Poproszę przepis !!!!! O ile to nie tajemnica ;-) I o ile tort nadaje się do zrobienia przez amatora wypieków :-D

kate_p7 - no tak, mam niby lekką stymulację, więc może dlatego jakoś nie rzucają się z podglądaniem co 5 minut ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry