reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hess, ten dostinex to mi jedna tabletka zostanie, więc jak będziesz potrzebowała, to zrobimy interesa i napewno taniej na tym wyjdziesz;-)Bo w opakowaniu były dwie, a mi potrzebna jedna, którą rozpołowiłam:-)
Choragon kosztował jakieś 35 zł:-)Ostatnio wszystkie leki hurtem wykupiłam, więc cen też dokładnie nie kojarzę:-)
Kate, dzięki, uspokoiłaś mnie;-)
W tej aptece jest taka miła i niezwykle rezolutna aptekarka, śmiga jak Cię mogę, na wszystkim się zna i lakonicznie wszystko objaśnia;-)
Jaki to niesamowity stres to pierwsze podejście, gdyby nie to forum byłabym całkowicie zielona!już nie chcę tego przeżywać.
 
reklama
Została mi luteina dopochwowa, której juz nie użyje ponieważ mam uczulenie i będę miała zamiennik. Jak któraś potrzebuje proszę o info na prv. :-)
 
calineczkaa - no wybacz, że się tak opóźniłam z kwalifikacją ;-) Nie poleżymy razem, ale jak bardzo chcesz mogę przyjść i potrzymać Cię za rękę ;P
To miło, ze strony lekarzy, że nie tłumaczą jak podać sobie zastrzyk. A przy kupowaniu Menopuru, też Wam aptekarz tłumaczył, jak zmieszać, jak co działa itp?? Bo mnie się spytał, czy pierwszy raz będę brała no i wszystko mi wytłumaczył, pokazał :). Miło z jego strony.
A ile kosztuje ten...kurde zapomniałam.....lek na "d" i ten na "ch" ??? :-D


mmm - zajefajny tort, świnki zawodowe. Aż zżera mnie zazdrość i dostałam ślinotoku. Poproszę przepis !!!!! O ile to nie tajemnica ;-) I o ile tort nadaje się do zrobienia przez amatora wypieków :-D

jeśli ja go zrobiłam to każdy zrobi :p Żeby życie miało smaczek...: tort świnki w błocie
 
calineczkaa - no to zobaczymy czy mi też będzie potrzebny (i ile) dostinex, to jakby co robimy interes ;-)
Ja bez tego forum też bym oszalała, była niedoinformowana i pewnie nieświadoma wielu rzeczy. Normalnie teraz żyć bez niego nie mogę.
Mam nadzieję też, że już niedługo przeniesiemy się na forum ciężarówek ;-)
 
Juz jestem w domku po wizycie:) rano zostal gonalpeptyl i encorton a wieczorem mam gonal 187,5 :) nastepna wizyta 17 listopada a prawdopodobnie 21-24 listopada bede miec punkcje :) juz nie moge sie doczekac :)
Kate_p7 nie wiem czemu jestem wpisana na 15? Wpisz mnie na 17 podglad pecholi :)
 
mam nadzieje ze teraz jest dobrze;-)

LISTOPAD:

12: Luize - podglądanie bliźniaków
12: Migotka25 - wysoka beta!
12: Sykatynka - wizyta serduszkowa
12: calineczkaa - punkcja
12: dlugowlosa - wysoka beta!
14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
14: coleta - podglądanie pęcherzyków
16: Milkaa1989 - udany transfer
17: djazzpora - punkcja
17: buniaczek29 - udany criotransfer
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
17: gos1512 - podglądanie pecherzyków
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
inka26 - criotransfer
yplocka1 - criotransfer
mizanka1 - wizyta przed stymulacją
Andziulek - stymulacja

GRUDZIEŃ

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
reklama
Do góry