reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane, nasz maluch walczy, zrobiłam dzisiaj betę w dwóch miejscach w klinice i w moim labo i tak wynik o 8 rano w klinice 1059 a godzinę później w moim labo 1094, więc rośnie :-) w piątek wizyta trzymajcie kochane kciuki, łokcie, kolana co tylko się da, niech ten cud dalej trwa. :tak: Teraz już też wiem o czym pisałyście, nerwy to już do samego porodu, od wizyty do wizyty. No nic będę musiała zainwestować w farbę do włosów, w dużych ilościach :-D;-)
 
reklama
calineczkaa - to zmieniłaś lekarza, czy po prostu akurat termin taki pasował? U mnie niestety nie obyło się bez leku, dieta sama nie pomogła na początku. Ogólnie mam nadwagę, więc lekarka stwierdziła, że trzeba i dietą i lekami zadziałać. Choć przyznam, że dieta różnie mi wychodzi. ;)
 
Czesc dziewczyny, my dziś po wizycie. Stymulacje zaczynam 1 listopada, punkcja 17, transfer najprawdopodobniej 19. AAA zaczyna się ... P.S. Pani mi powiedziała, że mam pić normalnie poczas stymulacji i nie stresować się, a niestety hiper nie da się uniknąć, albo jest albo nie ma.

djazzpora, co do hiperki, to albo będzie albo nie będzie, ale ja Ci radzę pij po punkcji naprawdę dużo wody ok 2 litrów do tego stosuj dietę wysokobiałkową, to już moja trzecia hiperka, pierwszą właśnie udało się zatrzymać wodą i dietą, przy drugiej dostałam po transferze lek dostinex 8 tab po jednej na dzień, drogi bo ponad 300zł ale zapobiega jej rozpętaniu, teraz przy tej punkcji myśleliśmy że się obejdzie bez niej bo i estradiol wcale na to nie wskazywał, ale się rozpętała, z opóźnieniem, ból taki że wyłam i mnie skręcało, brzuch dolny i górny był tak wielki, że 6 miesiąc to przy mnie pikuś, do tego płyn w okolicy jajników i w otrzewnej w okolicy wątroby, kłopoty z oddychaniem, tachykardia, gdyby nie to że w klinice podali mi kroplówki i jestem w domu na zwolnieniu to bym wylądowała w szpitalu. Może i nie można jej uniknąć ale ujarzmić na pewno.


PAŹDZIERNIK

15: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
15: calineczkaa - wizyta
16: Lilia - podglądanie pęcherzyków
17: Olusia - podglądanie bliźniaków
17: dorotav - podglądanie cudu
20: Hess - wizyta kwalifikacyjna
21: Luize - wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
21: inka26 - immunolog

21: Aisa79 - podglądanie maluszka

21: GizaS - wizyta kontrolna w czasie antyków
23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
23: Anulla28 - wizyta kontrolna
28: mavi - wizyta planująca kolejne podejście
30: kasik36 - podglądanie juniora
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD


01: djazzpora - rozpoczęcie stymulacji
05: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
05: kate_p7 - wizyta przed crio
06: Anulla28 - badania prenatalne

17: djazzpora - punkcja
19: djazzpora - transfer
Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer

GizaS - udana stymulacja
yplocka1 - criotransfer

kikifish87 - stymulacja

djazzpora - stymulacja
mizanka1 - wizyta przed stymulacją
 
Ostatnia edycja:
Hess, a przed leczeniem jaki miałaś poziom cukru???
Niemożliwym było zapisanie się do Pałaszewskiego, bo wszędzie pozajmowane terminy, albo godziny z dupy....
Zobaczymy tego Neuberga, na wizytę mam 20 min, co on mi będzie robił przez ten czas?:zawstydzona/y:
Z małżem jadę, coby słuchał jak mi zastrzyki zapodawać:-):-):-)
Zdam relację później, właśnie wychodzę z pracy, bo wizytę mam na 16.40:-)
Dorotko, gratulację, tak myślałam, że wszystko będzie dobrze:-)
 
Dorotka wspaniala wiadomosc !! oby tak dalej !!;-) niech maluszek walczy

Lilia - a czuje sie lepiej.... i oby tak dalej... jutro wieczorem koncze antybiotyk i mam tez wizyte u lekarza.. wiec mysle ze mnie oslucha i bedzie dobrze... w piatek mam pierw wizyta u lekarza - gina o 15 a o 18 mam impreze zakladowa w pracy.. i chcialabym isc.. no ale zobaczymy co powie jutro lekarz internista...dzis zjadlam pol buleczki z serkiem zoltym a teraz zjadlam miseczke zupy pomidorowej i byla pyszna.... juz dawno nie smakowla mi tak zupa jak dzis...moze dlatego ze dlugo nie moglam jej zjesc...:tak:
 
calineczkaa - acha, to czekamy na wieści :)

A wyniku cukru już nie pamiętam i akurat odszukać nie mogę. Miałam za to insulinę na czczo 7,36 (norma do 4,1), po godzinie było 61,1 (norma do 24,9), po 2h miałam 48,2 (norma do 24,9). A dzięki lekom wszystko się obniżyło.
 
Cześć dziewczynki, mogę do Was dołączyć?
Właśnie jestem w trakcie mojego pierwszego in vitro.
Stymulacja krótkim protokołem, pobrano 6 komórek, zapłodniło się 5 :)
Mam in vitro w ramach programu rządowego, więc transferowano tylko jeden zarodek, ale lekarz twierdził, że był idealny i rokuje bardzo dobrze. Z mężem mamy niepłodność idiopatyczną - niby oboje zdrowi i dobre parametry, a jednak od czterech lat się nie udało, mieliśmy również 4 nieudane inseminacje :(
Teraz siedzę sobie w domciu (prowadzę własną działalność, więc na ten tydzień postanowiłam troszkę zluzować), biorę relanium, luteinę i estrofem.
Dzisiaj 3 dpt (jeśli dobrze liczę - bo transfer był w poniedziałek). Jutro pierwsza weryfikacja, ale ona pewnie nic mi nie powie....
Stresuję się bardzo, bo często ciągnie mnie podbrzusze - czytałam, żeby się tym nie przejmować, ale jakie wy macie z tym doświadczenia?
 
reklama
Acha, zacznę czytać Was wstecz, ale już widzę wspominane znane mi nazwiska, mnie też prowadzi Pałaszewski :) a u Neuberga raz miałam wisytę kontrolną i zrobił na mnie okropne wrażenie :(
 
Do góry