reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olusia7982 badania genetyczne robiłam 2 lata temu ( kariotyp mój i m ok) , 21 października idę do immunologa już nie mogę się doczekać jakoś czas ostatnio stoi w miejscu :-( jak nic tam nie wyjdzie to w listopadzie crio .
 
Kate_p7 ja wiem, że moje zamartwianie się po fakcie i gbybanie a co by było gdyby nie ma najmniejszego sensu, jak to mówią nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale to życie daje nam niepłodnym nieżle popalić. I nie rozumiem za jakie grzechy... Wczoraj wieczorem jadąc do domu włączyłam radio a we wiadomościach informacja że w naszym mieście znaleziono martwą kobietę w zaawansowanej ciąży, sekcja zwłok wykazała że zgon spowodowała śmiertelna ilość % w organizmie kobiety. I same przekleństwa cisną się na język... Bo to takie niesprawiedliwe, że kobieta wracająca z odwyku upija się na śmierć nie patrząc na dwójkę swoich małych dzieci i 3 w brzuchu. No nie rozumiem tego świata.
Ale dziękuję Ci za dobre słowo :* muszę walczyć z tą moją niską samooceną!
 
wooow, Dorotka, no gratuluję :-):-):-):-):-). Super wiadomość, aż się popłakałam :-D. Kochana gratuluję z całego serducha i teraz trzymam kciuki za mega wysoki przyrost:) Ale super wiadomość:) Musiało być dobrze, bo jakby inaczej ;-)
 
reklama
Do góry