reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anulla bardzo sie ciesze, ze kropek ladnie rosnie. Jak chcesz robic badania za free to idz do gina na nfz. Nie musi wiedziec, ze ciaze prowadzi ktos inny ;) Wiele dziewczyn tak robi i dzieki temu oszczedzaja sporo i ogladaja swoje szczescia czesciej.

Dorotav to juz jutro? Juz zaciskam mega mocno kciuki za wysoka bete. Bardzo Ci kibicuje :)

migotka cierpliwosci, ja tez mialam spore odstepy miedzy podejsciami, najpierw 3 miesiace, pozniej az 5 ale sie oplacilo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luize gratuluję z całego serca :)

Anulla super wieści, ale Ci zazdroszczę :)

Dorotka zaciskam & & & z całych sił :)

Olusia będzie dobrze bo musi.... Dobrze o tym wiesz :)

A ja ze zdecydowałam się że zrobię to fsh i tsh w 2dc bo dawno nie miałam... Znając moje szczęście znów mi coś źle wyjdzie :(, ale wolę wiedzieć
 
Aisa79 dziś ogólnie jest kiepski dzień niestety. Współczuję Ci tej tęsknoty za tatą :( równy rok temu przeżywałam śmierć teścia. Wiem to nie to samo co tata ale jednak. Niestety najtrudniejsze są pierwsze święta....
Ty w przeciwieństwie do mnie masz na szczęście swojego kropka lub kropkową ;)
Spróbuj nie smutać bo smuta i kropek :)
 
A jeszcze jedno wracając do oleju lnianego. Wyczytałam że jest olej lniany w kapsułkach. Co o tym myślicie? Przyznam szczerze że sprawia mi wiele trudności picie go, ale jakoś się zmuszam. Najgorsze jest jednak to, że w dalszym ciągu mam biegunkę. Myślałam, że jak się organizm przyzwyczai to mi przejdzie, a jednak nie :(
 
dorotav - cała moja moc jest dziś z Tobą :-) Dziś w pracy nic nie robię tylko trzymam kciuki za Twoją wysoką betę :tak: O której będziesz miała wynik??

Asia_77 - jeżeli masz takie problemy z piciem oleju to na Twoim miejscu przerzuciłabym się na kapsułki. Czytałam, że właściwości kapsułek są trochę mniejsze, ale lepsze to niż nic, powodzenia.

Luize - ​gratuluję cudownej bety.
 
dorotav z niecierpliwieniem i wielka nadzieja oczekuje na twoja bete.

asia77 powiem ci ze ja tez mam straszny problem z łykaniem oleju ,bleee .a o jakich kapsułkach mówisz??

olusia powodzenia na wizycie;-)
 
reklama
DOROTA zaciskam kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
za pozostałe dziewczyny także trzymam kciuki, a tym którym się udało gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy :tak:
 
Do góry