reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Luize, mam leki przepisane, w tej chwili i tak więcej już mi nie mogą pomóc, czekam do piątku do bety, jak będzie pozytywna to muszę wybrać się do gastrologa.

genna, hm obiadki w słoikach jak na wyjazd pod namiot :-D obcy ma jeszcze czas na kuksańce, he he a może to dlatego że dalej nie ma imienia i dlatego nie puka. My mamy wybrane imiona od 5 lat i dla chłopca i dla dziewczynki, nawet po dwa jakby trafiły się bliźnięta, albo dla rodzeństwa.
 
reklama
Dorotka fajnie napisalas sloiczki jak pod namiot... :tak: mam nadzieje ze sie uda i nadacie swojemu dziecko piekne imie... a jakie macie imiona wybrane?
 
Olusia, dla dziewczynki mamy imię Zosia, gdyby były dwie to druga Marysia ewentualnie Emilka bo ostatnio mi się podoba, a dla chłopca Jakub tylko że mój ostatni bratanek tak dostał na imię od swoich rodziców :dry:więc mamy drugie Franek. Mój M już mówi Frankestein :-D albo frankozoch macie być grzeczne i zostać z nami.
 
Dorota tez padła propozycja imienia Franek :) Franko , M sie zastanawia :)
Dziewczyny słoiki przy takich kłaczkach to wybawienie :)
Wyobraźcie sobie ze ja od 4 tyg ciazy wymiotuje o bylonkilka dni jak cos ugotowałam bo nie dawałam rady nawet na sam widok o zapachu nie wspomnę :) czasami cos kupowałam w barze mlecznym a raz moja babcia nagotowala gołąbkow w sloikach a tak sam musiał sobie gotować jak przychodził z pracy wić wykorzystałam moment lepszego samopoczucia i tak do wyboru gulasz z szynki z sosikiem, krem z pomidorów lub zupę gulaszową z papryką tylko ziemniaki trzeba ugotować :) ale to chyba d radę przy ewentualnych kłaczkach a wczoraj zaszalałam i zrobiłam schabowe , buraczki ze słoika od babci :) i ziemniaczko puree :) od mięsa
Mnien odrzuca ale ziemniaczko i buraczki były minami tylko odbijaly mi soenpozniej :/ a oto efekt całodziennego wczorajszego gotowania :) ImageUploadedByForum BabyBoom1412179271.158124.jpg.

Olusia ja właściwie nie przytyłam jeszcze do piątkowej wizyty chudłam a teraz chyba sie zatrzymuje waga :)
Zdjęcie z dzisiaj
ImageUploadedByForum BabyBoom1412179027.131065.jpg

I zdjęcie 3 tygodnie wcześniej
ImageUploadedByForum BabyBoom1412179417.316912.jpg

Młody ewidentne ukrywa sie w cycuchach :)

Olusia twoje mdłości sa podwójne :) no i brzuch szybciej radzie rósł i to tez podwójnie :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412179027.131065.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412179027.131065.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 64
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412179271.158124.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412179271.158124.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 46
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412179417.316912.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412179417.316912.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 57
Genna ty biedna jestes z tymi klaczkami... u mnie pojawily sie pojedyncze wymioty w 7 tyg a potem juz polecialo... i do tej pory... ech.. a sloiczki to faktycznie dobra rzecz tez bym musiala pomyslec nad tym tylko ze jak ja tyle wystoje w kuchni i wsrod zapachow.. bedzie ciezko... no ale moze kiedys mi sie uda... chyba ze ubiore maske... he he :tak: jesli chodzi o przybranie na wadze do schudlam 4 kg i teraz musze wrocic z powrotem do normy i zaczac tyc... brzuch mi troche wypchalo..

p.s a ty pięknie wyglądasz..;-).

mizanka1@o2.pl witaj... i trzymam kciuki !! napisz cos o sobie !! :tak:

A ja poszlam z moim na zakupy, myslalam ze jak sie przewietrze to przejdzie mi bol glowy ktory mam od rana, a nic nie pomoglo, boli dalej... tabletke bralam w poludnie, pomogla minimalnie i znow mnie mocno boli... a jak sie schylam to juz bol niesamowity.... poradzcie co moge jeszcze wziasc...
 
Ostatnia edycja:
Olusia jak tabletka nie pomaga to zostaje kanapa i sen , mi jeszcze pomagały zaciemniane okna ale nie zawsze czasem Przechodziły na drugi dzien :/
Wiadomość z ostatniej chwili ..... Kłaczki wróciły , tzn narazie jeden po herbacie :/
 
Jestem po wizycie. Lekarka powiedziała ze wszystko w normie. Założyła mi kartę ciazy. Pytałam o TSh i powiedziała ze zależy wszystko od t4. Kazała zrobić i jak wynik wyjdzie niepokojący to iść do endokrynologa. Jutro pójdę i ustale wizytę u endo tak czy tak- nie zaszkodzi powiedziała ale ogólnie to dużej uwagi na to nie zwróciła.
Jeśli chodzi o hemoglobine to w ciazy anemia jest poniżej 11, wiec na razie skoro przyjmuje żelazo w witaminach to nie będzie koniecznie brać więcej, pózniej powtórzymy wyniki.
Kolejna wizyta 15tego.

Poza tym fasolka ma juz 17,5 mm i przypomina ciut dzieciątko :) jak wrócę do domku to postaram sie wstawić zdjęcie .

Dorotav, mi tez sie podoba Zosia i jeszcze Hania .

Olusia, ja tez ostatnimi dniami borykam sie z bólem głowy, szczególnie wieczorem.
 
reklama
Liskka super wiadomosc.. jaki juz wielkolud... :tak: a z imion podoba mi sie Hania i Zuzia ;-) dziwie sie troszke ze ginka tak sie tym nie przejela, bo mi od razu endo mowila ze musi byc 1,5 do 2... a powyzej to trzeba zbijac...

Genna bidulka... ja dzis tez polecialam przed chwila a tak mnie glowa peka ze masakra !! do tego mnie mdli i dzwiga mi sie, zastanawiam sie co zjesc..bo dzis zjadlam kaszke i zupe grysikowa... próbowalam zasnac ale nie umialam.. lezalam w lozku i nic.. wiec poszlam z moim na dwor, zeby sie przewietrzyc i myslalam ze mi przejdzie.... a tu dupa....;-)
 
Do góry