reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Olusia, jutro mam powtórzyć tsh i zrobić f4, z wynikami pójdę do endo, pewnie już w przyszłym tygodniu. Ale ogólnie się uspokoiłam.

genna, niezłe zapasy! ja robiłam soczki tylko.

A to nasz fasolka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki :)
dawno sie nie odzywałam, ale w miare mozliwości was czytałam. Gratuluje wszystkim, którym sie udało i nadal trzymam kciuki za nas wszystkie, które nadal czekamy na nasze szczęście :tak:

U mnie wreszcie coś sie ruszyło.....a więc po histero wszystko ok...żadnych niespodzianek, czyli prawy jajowód drozny, miałam polipa, którego usuneli. Na 9 października mam termin na streching ( czy jak to sie pisze ), a w następnym cyklu transfer :tak:

Lisska piękna fotka :-)
 
mizanka1@o2.pl, witaj trzymam kciuki za wysoką betę, kiedy testujesz ?

Quinnie, super, super trzymam kciuki :tak:

liskka, może u Ciebie nie przywiązują uwagi do hormonów, ja już wiem że gdyby jakimś cudem udało nam się to co miesiąc mam wizytę u endokrynologa, lepiej to kontrolować. Fotka malucha cudowna. :tak:

Ladygodiva, jak Twoje przygotowania do crio ?

Agulla84, co u genetyka ?


PAŹDZIERNIK

02: Anulla28 - spotkanie z kropkiem
03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: Luize - wysoka beta !!
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
06: Migotka25 - wizyta przed crio
07: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
08: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

09: Quinnie - scratching endo
13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
15: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
21: inka26 - immunolog

23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer
 
Quinnie super, ciesze sie ze powoli wracasz do gry... super i trzymam kciuki
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
Witam dziewczynki :)

lisska cieszę się, że wizyta się udała, zrobisz wyniki i będziesz wiedziała na czym stoisz. Tarczyca jest ważna szczególnie w ciąży i trzeba ją kontrolować. Dopominaj się zawsze od lekarza na wizytach sprawdzania poziomu hormonów tarczycowych. Teraz mi tak strasznie tsh zjechało, że juz prawie nadczynność miałam a to też nie dobrze.
Zdjęcie jest super, już taki mały człowieczek jest widoczny :-). I gratuluje suwaczka. Moja ciąża jest dwa tyg młodsza tzn dzisiaj mam 6 tydz 3 d

Anulla kciuk za wizytę :tak:

Quinnie witaj po przerwie. Zbieraj siły na kolejne podejście i teraz się musi udać :tak:

Dorotka jak się czujesz?

Ladygodiva już w przyszłym tyg masz crio, jak przygotowania? Ucałuj córeczkę :-)


Wczoraj minął miesiąc od śmierci taty. Tak szybko czas zleciał,a jednak odnoszę wrażenie, że każdy dzień się ciągnie niemiłosiernie. Bardzo tęsknie za tatą, a z drugiej strony jestem szczęśliwa, że udało się ivf. Jestem teraz bardzo płaczliwa i mogę ryczeć na zawołanie. Smęce Wam tu dzisiaj :-(
 
reklama
Liskka, piękna Wasza fasolka i jaka już duża:) Ja dziś mam 7t2dzień, to mam nadzieję, że kropek chociaż około 11mm będzie miał:) No i pewnie dostanę jakieś badania do zrobienia i mam nadzieję, że kartę ciąży. Martwi mnie jedynie temperatura ciała. Mam cały czas poniżej 36stopni. Przeważnie 35,6st. Co prawda zawsze mam niższą niż powinnam, więc może to nic złego nie jest. A wizytę mam dopiero na 16.00
 
Do góry