reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

genna to bylo takie moje wmuszenie sie do zjedzenia sie troszke tej bulki, lepiej mi szlo przy kaszkach, ale przejadly mi sie poki co.. ale od jakis 2h mdli mnie jak nie wiem i ciagnie.. momentami mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje ale lece do toalety i mnie szarpie ale nic nie leci a jak leci to woda albo herbata... wlasciwie nie widac nic po mnie ze w ciazy jestem bo spadlam troche z wagi... no ale mam nadzieje ze brzuszek zacznie mi rosnac w koncu...

kwiatuszekq20 ja mialam tez podane 3 dniowe maluszki i bete robilam w 11 dniu po i mialam 55:tak:
 
reklama
Aisa79, dokucza mi brak apetytu a wszystko co jem smakuje jak 5 zł. Dodatkowo zmęczenie, zawroty głowy,wrażliwość na zapachy. Od wczoraj tez pobolewa mnie trochę jajnik tak jak na owulacje.
Wizytę mam jutro o 19:30.

A ty ?
 
liskka i Aisa ja tez jestem wrazliwa na zapachy, mam biust wrazliwy i ciagniecia w podbrzuszu oraz od czasu do czasu czuje jajniki, dodatkowo potworne zmeczenie i ogarnia mnie sennosc... ale to normalne jest... :tak:

liskka trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte !!:tak:
 
Lisska to ja mam podobnie z objawami oprocz tego ze apetyt Mam za duzy.
Kasik moja kolezanka nie miala zadnych objawow i nawet nie wiedziala ze jest w ciazy bo miala bardzo niereguralne cykle. Raz ja bolaly piersi i zrobila test na wszelki wypadek i tu ciaza. Lekarz okresli 7tc.
Asia mysl pozytywnie.
 
Olusia i Aisa ja apetyt mam nawet za duży, przytyłam już około 3 kg ale to dlatego, że mało się ruszam, w większości siedzę w fotelu (w pracy) i poleguję na kanapie (w domu), dużo śpię (9-10 godzin w nocy) i dogadzam sobie kulinarnie, zwłaszcza wieczorami. Co prawda jem dużo owoców ale one mają dużo cukru więc idzie nie tylko w brzuch ale i w boczki. Zresztą przytyłam już dawno sporo od encortonu a że mam go brać nadal (dopiero powoli odstawiać od 18 tc) to będę na pewno maga duuuuuuuża ;-):-D Ale mam to gdzieś, dla mojego CUDU wszystko zniosę, po porodzie wezmę się za siebie :tak:
 
Kasik ja tez przytylam troche od hormonow mimo ze moja praca to duzo chodzenia i nie raz dzwiganie, wiec nalatalam sie na oddziale i to sporo, wiec czasem nie bylo czasu siedziec...wiec jak sie duzo ruszalam to spadlam z wagi ale odkad poszlam na wolne to przybralam znow troszke ale teraz znow troche spadlam z wagi bo malo jem i wymioty.. ja poki co nie moge sobie tak dogadzac ale mysle ze przyjdzie na to pora... a u ciebie juz widac brzuszek? bo u mnie praktycznie nic.. no moze odrobinke...
 
reklama
Mi to chyba woda w organizmie sie zatrzymala bo tydzien temu jeszcze spodnie bardziej pasowaly. Za to brzuch mam ogromny nie wiem moze od estrofemu i luteiny bo od jedzenia az tak by nie urosl. Nie jem caly czas. Do pracy musze zakladac luzne bluzki :-D
 
Do góry