reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lolitka dzięki że mi odpisałaś. Także mówisz że progesteron ok . Biorę obecnie 3x200 luteiny + douphaston 3x1. A co z tym estardiolem ? Nie wiem czy jest istotny na tą chwilę czy nie?
 
Jo.M dobry masz progesteron odnosnie estradiolu to nie wiem.. ja robilam w pozniejszym terminie.. do mmie nie dzwonili do dnia 6 i ja dzwonilam do nich.. a mi pan embriolog powiedzial ze mial do mnie dzwonic nastepjego dnia odnosnie co i jak... ;-)
 
Olusia - No nie wiem już jak z tym progesteronem jakoś nigdy większy niż 30 nie jest. Ty miałaś chyba 80 jak dobrze pamiętam , w którym dniu cyklu robiłaś badanie?
 
W pon mialam transfer a w piatek robilam badanie czyli w 4 dpt.. i mialam 72 ale moze mialam wyrzut wtedy? Hmm a moze to mialam przepowiednie ze sie udalo... ;-)
 
Dzwoniła własne pani dr. Powiedziała, że wyniki są bardzo ładne (beta to reszta choragonu). Mam zwiększyć luteinę. Teraz biorę 3x2 luteiny 100 dopochwowo, 3x1 estrofem dopochwowo i od jutra 3x2 luteiny podjęzykowej.
Jo. M jakie masz teraz leki?
Olusia leż, leż i jeszcze raz leż
 
Aisa a jak mam lezec jak co chwile wymioty i mdlosci i wc!! Nawet nie mam jak lezec..!! Chyba ze miska pod nos i tak bede lezec...

A to teraz trzymamy kciuki by beta ladnie urosla ;-) kiedy robisz bete? ;-)
 
reklama
Do góry