reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
bluesky trzymam &&&& mooocno ....beta masz być wysoka :tak:

a mnie ściga do kibelka po tym oleju ....:zawstydzona/y:

Asia_77, he he przynajmniej nie masz problemu :happy2: ja mam odruchy wymiotne, woda i mała zagryzka pomagają, ale mnie dzisiaj m. zaskoczył, zapytał się czy on też mógłby pić ten olej ? i wiesz co ? on wypił bez niczego 2 pełne łyżki i nic, jakby soczek popił, śmialiśmy się że skoro lekarstwo jest dobre to nie pomaga więc skoro mnie od niego odrzuca to musi zadziałać :-)

kwiatuszekq, co u Ciebie ? jak punkcja ?

Anulla28, piękna ta Twoja beta a prg jest miodzio, wpisuję Cię do kalendarza na 15 gdyby coś się zmieniło daj znać


WRZESIEŃ

08: kate_p7 - wizyta
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

08: Mimozama - wysoka beta !!
09: Blake - próba przed transferem
09: martolek - wysoka beta !!

09: bluesky - wysoka beta !!
09: Aisa79 - pierwsza wysoka beta !!
10: andzia.m - wysoka beta !!

10: dorotav - podglądanie pęcherzyków
15: Anulla28 - wizyta serduszkowa
15: malaMiii - wizyta

15: Jo.M. - wysoka beta !!
18: liskka - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne

16: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer

X/XI: Komóreczka - transfer
 
Dorotko wpisz mnie na 26 na badania prenatalne ;-)

Kasik plamienia lekkie mam raz wiecej a raz mniej.. wiecej mam jak sie ruszam i chodze, ale jak leze to praktycznie ich nie mam..

Dziewczny ja sie tak zle czuje.. mdlosci i wymioty u mnie pelna para.. dzis spedzilam znow pol dnia w lazience.. nie moge nic jesc, zmuszam sie do zjedzenia bulki z maslem, nic mi nie przechodzi przez gardlo.. jedynie pije..jeszcze na ostatniej wizycie bylam 0, 5 do przodu tak dzis jak sie zwazylam waga poszla w dol..

Pozdrowienia dziewczyny ;-)
 
Olusia, ty biedaku, a domowe sposoby nie pomagają ? zofran też nie pomaga ? Już Cię wpisuję do kalendarza 26 wrzesień ? tak szybko ? :szok:
 
W piatek mialam wizyte wg USG mam starsza ciaze.. w piatek mialam dokldnie 9t0d a dzis mam 9t2dni ;-) wiecej napisze jak sie ciit lepiej poczuje.. ;-)
 
Olusia, odpoczywaj, trzymam kciuki by kłaczki szybko odpuściły :tak: jak ten czas szybko leci, dopiero co robiłaś betę, a tu już prenatalne niedługo :szok:

kate_p7, trzymam kciuki za pomyślną wizytę

Migotka25 :*

Mimozama, kciuki trzymam cały czas, niech ruszy


WRZESIEŃ

08: kate_p7 - wizyta
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

08: Mimozama - wysoka beta !!
09: Blake - próba przed transferem
09: martolek - wysoka beta !!

09: bluesky - wysoka beta !!
09: Aisa79 - pierwsza wysoka beta !!
10: andzia.m - wysoka beta !!

10: dorotav - podglądanie pęcherzyków
15: Anulla28 - wizyta serduszkowa
15: malaMiii - wizyta

15: Jo.M. - wysoka beta !!
18: liskka - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: Olusia7982 - badania prenatalne
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne

16: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer

X/XI: Komóreczka - transfer
 
Nie ma co tu pisać, wszystko się wali:-( ide na wizytę jutro po nie udanym ivf, myśleliśmy o podejściu znowu w następnym cyklu, ale zamykają firmę M i nie wiemy jak będziemy stali z pieniazkami.. po prostu nie mam siły... dobranoc dziewczynki odbycie miały więcej szczęścia niż ja mi wszechswiat mowi ze to nie moj czas, jeszcze nie:baffled:
 
reklama
Dorotko wg Usg to juz leci mi 10 tydzien.. tez mi sie wydawalo wczoraj ze to troszke za wczesnie przynajmniej o tydzien.. hmm musze zadz do gina.. bo ja taka zakrecona bylam i zle sie czulam.. to moze ja cos zle zrozumialam... hmmm

Mimozama trzymam kciuki za wysoka bete!! ;-)
 
Do góry