reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczynki, dopiero wróciłam do domu

Po wizycie dobrze. Dr miała dzisiaj lepszy humor i nastawienie.
moje wyniki: estradiol 2699, prg 0,80 więc pani dr powiedziała, że idealne. Pęcherzyki lewy jajnik: 7 szt, pow 20 mm, prawy jajnik 2 szt 14 i 16 mm. W lewym pęcherzyki są piękne, tak usłyszłam :-). Dzis weczorem choragon, punkcja w poniedziałek o 10.40.
Ogólnie dzisiejsza wizyta była duzo milsza niz ostatnia. Chyba Wasz wiara w moje pęcherzyki się do tego przyczyniła :tak:
Jo.M jak u Ciebie?
Olusia super extra, że wracasz do własnego łóżeczka w domu :)

Komóreczka przykro mi, że tak wyszło. To duży stres dla faceta, nie denerwuj się na niego, to nie jego wina. Kasik bardzo ładnie Ci napisała i tego się trzymaj. Głowa go góry

mi mi cudowne wieści, gratuluję

andzia jak po transferze.

Dziekuje dziewczyny, przywróciłyście mi wiarę w powodzenie ifv
 
Mimozama, nie wiedziałam że mam takie zdolności :-D ;-)

Jo.M, Aisa79, jak Wasze jajka ? kiedy zbieranie ?

andzia.m, Ty już pewnie po transferze maluszka, już trzymam kciuki za wysoką betę za 12 dni :tak:



ps.

Aisa79, Twoje pęcherzyki są mega ekstra piękne, a estradiol i prg miodzio. :tak:
 
Ostatnia edycja:
aisa79, to badanie estadriolu i progesteronu to jest przy długim protokole tylko? czy przy krótkim też, ja oczywiście nic takiego nie miałam.
No i świetny wynik! :) niech ładnie dojrzewają
 
lisska przy każdym, to sprawdza jak pęcherzyki przy stymulacji rosną. Miałam też takie badania przy inseminacji, bo miałam stymulowaną.
Aa zapomniałabym, endo mam 9 mm czyli takie sobie ale idę się zaopatrzyć w czerwone winko i orzechy wg zaleceń lekarza
 
Dziekuje dziewczyny...za wsparcie!!!!!!!

Aisa-

super sprawa teraz tylko punkcja i transferek i ciąża :D

Dorota-prosze dopisz mnie do kalendarza....pazdziernik/listopad-transfer :D....mysle ze to pomoze wszystkiemu na czas przyjsc i sie uda ;) dziekuje.xxxx
A co do meza to nie krzycze,wrecz przeciwnie...a kolekcje bedzie mial pod koniec wrzesnia.....tak by wszystko bylo gotowe na czas ;) bez kolejnych niespodzianek....
3mam za nas wszystkie kciuki.x
 
Witajcie Kochane :-)

Bardzo brakuje mi płynnego udzielania się na forum, ale niestety ze wzgledu na bardzo ograniczony dostęp do netu jeszcze jakiś czas będę mało gadatliwa..hahah

A mam pytanie odnośnie twj wypowiedzi:


Olusia, od 1 lipca po wejściu refundacji leków jest ona dla wszystkich i dla programu i dla komercyjnego. W zeszłym roku miałam 2 stymulacje, teraz będzie trzecia.

o co chodzi z refundacją tych leków bo jestem chyba nie w temacie .
Jakie warunki trzeba spełniać aby załapać się na refundację in vitro i leków???

Chyba padłabym ze szczęscia , gdyby okazało się , że mnie obejmuje refundacja :-D
 
Aisa79, dobrze wiedzieć. Chyba będziemy zmieniać klinikę, masakra jakaś, wszystkiego dowiaduje się od Was.

Komoreczka, ty tez miałaś badany estadriol i progesteron w trakcie stymulacji ?Pytam bo mówiłas ze się leczysz za granica, może w innych krajach jest inaczej
 
reklama
Asia77 refundacja leków do stymulacji obejmuje wszystkich, którzy mają poniżej 40 lat, AMH powyżej 0,7 i FSH poniżej 15 jeżeli dobrze pamiętam. Refundacja obejmuje 3 stymulacji. Tak więc możliwe, że padniesz ze szczęścia ;-):-D

Aisa super wieści :-)
 
Do góry