reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

zula_5 a pamiętasz jakie badania immunologiczne miałaś robione ?
Olusia super że już wychodzisz :-)

mi mi Gratuluję !!! :-) jaką dawkę kwasu foliowego zażywasz ?
 
reklama
Olusia, kochana stosuj się do zaleceń lekarza i bądź grzeczną dziewczynką ;-)

Komóreczka, kochana nic nie jest na nic, tylko troszkę Wam się opóźni, dziwne, że nie spróbowali pobrać nasienia przez punkcję..., a i zastanawia mnie tekst czemu nie dostaniesz normalnego @ ? każda z nas po nieudanym transferze normalny @ dostaje, hm może traktują to podejście jako nie udane i spadłaś do kolejki z criotransferami dlatego tyle każą czekać. Na naszym wątku jest Kate_p7, która swoje komóreczki zamroziła i zapładnia po dwie.

liskka, wredna @ nie przyjdzie, będzie piękna beta, trzymam kciuki :tak:

SIERPIEŃ

30: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
30: Aisa79 - podglądanie pęcherzyków
30: andzia.m - udany transfer


WRZESIEŃ

01: kwiatuszekq - podglądanie pęcherzyków
01: dlugowlosa - wysoka beta !!

01: Aisa79 - punkcja

01: Sylaa1 - wysoka beta !!
02: Asia_77 - wizyta

02: agulla84 - histeroskopia
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!

05: Mimozama - wysoka beta !!
07: Anulla28 - wysoka beta !!
08: dlugowlosa - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

09: Blake - próba przed transferem
09: martolek - wysoka beta !!

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne
 
mi mi ja mam za niską homocyseinę - 4,3 dlatego boję się takich dużych dawek. Może zacznę brać 5mg i sprawdzę jaki wtedy będzie poziom.
 
Mimozama, już poprawiam, coś mi się wydawało że pisałaś o zrobieniu jej szybciej, :-) he he chyba jakieś zaćmienie umysłu ;-)

inka26, mój mąż robił IBT z surowicy krwi i z nasienia
 
Ostatnia edycja:
inka czy 5mg czy 15mg na wsio wychodzi bo organizm przyjmuje tyle ile mu potrzeba ja brałam 15 bo traciłam przytomność czasem choć homocysteina w dolnej granicy normy od kiedy zaczelam brac ten kwas to nie mam zadnego takiego incydentu padaczke mam wykluczona a jak chcesz zrobić pozom kw foliowego to zrob go teraz przed braniem zwiększonej dawki a później musisz odstawić na minimum 3 do 5 dni i wtedy zrobić badanie bo inaczej to i tak wyjdzie zawysoki tak mi lekarka tlumaczyla a i jeszcze jedno ty z tego co wiem masz tylko jedna mutacje ta zwiazana z zakrzepica wiec z drugiej strony możesz powtórzyć badanie homocysteiny bo ppprostu mogl być blad labolatoryjny ja mam OBYDWIE MUTACJE niestety :((( ale u mnie w rodzinie tez ja musza mieć a dzieci normalnie wszyscy maja tylko ja taki jakiś przypadek wiec już nie wiem czy to ma az takie duże znaczenie
 
Komóreczka nie przejmuj się, z takiej ilości na pewno komórki przetrwają mrożenie, tak jak dziewczyny pisały czasami ludzie zamrażają właśnie komórki ze względów religijnych. Można też adoptować komórkę więc muszą być one wartościowe. M współczuję i spróbuj go pocieszyć i zrozumieć, stres zrobił swoje. Ja przed każdym badaniem nasienia i punkcją bałam się, że M nie da rady ale jakoś zawsze się spiął i się udało. Tak na zawołanie przy takim stresie to jest naprawdę wyczyn. A przesunięciem transferu się nie martw. Twój organizm się zregeneruje, odpocznie po stymulacji i zdrowy przyjmie Wasz zarodeczek :tak::tak::tak:

mimi gratuję serduszka :-) Ja jeszcze minimalnie plamię ale coraz mniej i dużo jaśniejsze więc mam nadzieję, że wszystko jest ok. Staram się myśleć pozytywnie:tak:

Olusia Ty już pewnie w domu, czekamy na zdjęcia i info z usg :tak::-)
 
reklama
Do góry