reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki martwię się... czy to dobrze że tak kiepsko się czuję? Jestem strasznie zmęczona i boli mnie macica,coś podobnie jak na @.
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
Martwię się że coś jest nie tak
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
 
reklama
Mimozama ja w ciąży miałam właśnie takie objawy , ciągło mnie i kłuło w macicy, piersi opuchnięte bolące, sutki tak bolały że nie mogłam ich dotknąć. Teraz nie miałam żadnych i tak czułam że się nie udało. Więc nie martw się bo to mogą być dobre a nie złe objawy.
 
Inka dzieki za informacje....:-)

Mimozama ja tez mialam pobolewania brzucha, biust wrazliwy na dotyk, ale tlumaczylam sobie ze to wina lekow... ciagnelo mnie i mialam klucia co jakis czas... i udalo sie... wiec nie martw sie... na pewno sie uda !!:tak:
 
Ja do ósmego zwariuje.Ale skoro tak mówicie to mi trochę lepiej. Bo już jak głupia latam do kibelka i wkładkę sprawdzam:zawstydzona/y: I trochę mi wstyd że taka zepsuta jakaś jestem...
 
Mimozama, witaj w klubie.ja tez z tych co wkładki sprawdza co chwile, zwariować idzie, zawsze przed @ miałam plamienia i dlatego tak wariuje. Ja do 4.09 czekam - jeszcze trochę czasu
 
reklama
Do góry