reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Komóreczka lekarze będą mieli z czego wybierać. Na pewno będzie lepiej niż u mnie z ilościa i jakością.
Brzuch masz powiększony, przy takiej ilość pecherzyków, to się nie dziwię, ze nie możesz spodni dopiąć. Jutro już będzie lepiej. Tez trzymam kciuki :tak:

Jakoś nie mogę sie pozbierać po wczorajszej wizycie. Gdyby dr to jakos inaczej mi powiedziała, a nie tak pesymistycznie...



Kasik, wszytkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Żeby Wasze spełnione marzenie zdrowo rosło w brzuchu :)
 
Ostatnia edycja:
gos1512 po nie udanej mojej 1 probie oraz crio ktore nie wyszlo bralam antykoncepcje.. ale przerwalam ja.. ale zanim to zrobilam bylam u swego gina pare dni kiedy mialam konczyc opakowanie, mialam dosyc brania przez pol roku i chcialam zasiegnac jego opini na ten temat... wiec poszlam do mojego gina ktory mnie leczyl juz jakis czas i do ktorego bede teraz chodzic w ciazy... porozmawialam sobie z nim co i jak i powiedzial bym zaczela pic inofem, ze teraz organizm musi dojsc do siebie po tabletkach - wiec zaczelam pic.. pilam chyba 2 miesiace i podchodzilam do kolejnej 2 proby.. ale zanim podchodzilam do kolejnej stymulacji bylam u swojej lekarki z kliniki by mi rozpisala leki i spytalam sie dla swojej ciekawosci czy moge to pic, ona mi odpowiedziala ze jak najbardziej... jak widac udalo mi sie :tak:
 
reklama
Do góry