reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Juz jestem. Nasienie wybrane.Mam nadzieję, że wybraliśmy celnie.

Kate, jak dziewczyny piszą, beta urośnie.. Teraz jeszcze trochę za wcześnie, a na sikańce tym bardziej.

Hehe Dorota, no płatki nawet sztuk 3 dostałam.Ale żeby nie było zbyt różowo to jeszcze się fochałam trochę :-)

Olusia to gratuluję kłaczków :-)

Kasik leż, leż i jeszcze raz leż. To dla Waszego dobra :tak:

Podjęłam dzisiaj decyzję. Postanowiłam trochę zmienić wygląd (a nawet bardziej niz trochę) i umówiłam się na poniedziałek do fryzjera na ścięcie włosów, potem zrobię sobie kolorek ciemny brąz. To taka zmiana przed ivf, którą traktuje jako zmianę przyszłościową.
 
blake jest urofuraginum bez recepty tylko dawke sobie można samemu zwiekszyc..
co do domowych dramatow, to ja tez awanture w domu miałam, zycie mnie dobija nie mam sily, problemy tu i tam a faceta trzeba jak jajko traktować bo jak się powie mu dosadnie troszku to mu skorupka pęknie..i czasem mam wątpliwości czy aby na pewno powinnam się tak poświęcać..
 
agulla właśnie o tobie myślałam :-) dostaniesz skierowanie na histeroskopie z nfz.?
Ja w poniedziałęk byłam u mojego gin i mi odmówił histero na nfz, stwierdził że nie ma wskazań, nawet jeśli są polipy to w ciąży nie przeszkadzają. Chyba będę musiała poszukać innego ale terminy są bardzo odległe :( albo znów zrobić prywatnie.
 
co do domowych dramatow, to ja tez awanture w domu miałam, zycie mnie dobija nie mam sily, problemy tu i tam a faceta trzeba jak jajko traktować bo jak się powie mu dosadnie troszku to mu skorupka pęknie..i czasem mam wątpliwości czy aby na pewno powinnam się tak poświęcać..

podpisuje się pod ty rękami i nogami, a nawet moimi coraz bardziej obolałymi cyckami :-D
 
Dziewczyny jezeli chodzi o histeroskopie i laparoskopie polecam dr Milewczyka w Warszawie na Karowej . Przyjmuje panstwowo w szpitalu i bez problemu skierowal mnie na laparo i termin nie byl odlegly czekalam 2 mies . bo z moją @ ciagle byl problem .
 
Agulla a to dr M dal tobie skierowanie na te badania gentyczne? czy musisz sobie sama je zalatwiac? i to robisz w klinice czy gdzie?:-)

Aisa
to fajnie ze chcesz zmienic sobie fryzurke... ja jakis czas temu obcielam i troszke rozjasnilam.... zupelnie inaczej wygladam niz kiedys... hehe :tak:

ewelina.br to i tak dlugo czekalas... ja przyszlam na wizyte do mojego gina we wtorek i na piatek mialam skierowanie na laparoskopie :tak: co prawda przyszlam jakos w polowie cyklu albo troszke po.. w kazdym badz razie bylo troche czasu do @
 
Blake, Olusia, właśnie wysłałam męża do apteki po leki, nie boli mnie mocno raczej to jest upierdliwe, no i mam nadzieję że antybiotyk nie będzie potrzebny bo dopiero we wtorek jeden skończyłam na te moje koki ;-)

Aisa79, zmiana fryzury dużo daje, poprawia samopoczucie, ja 2 lata temu ściełam na krótko długie włosy i jestem bardzo zadowolona.

inka26, mój gin własnie przez tego polipa przesunął pierwsze podejście do ivf, powiedział że dopóki go mam to nie podejdę, bo w przypadku udanego transferu może zaszkodzić,

agulla84, ja robiłam genetyke a dokładnie kariotypy co prawda na nfz i z czekaniem na wynik trwało prawie 4 miesiące, prywatnie koszt kariotypu dla jednej osoby to ok.400zł ale jeśli w tym roku nie będziesz już podchodzić do ivf to może warto zrobić na nfz, tylko musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego dla obojga.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia mam 4 pęcherzyki 2 na lewym i 2 na prawym 22 cm, 16 cm, a na drugim 20 cm i 17 cm, endometrium 12 cm, mam nadzieję że to wystarczy to upragnionego cudu :)
Kate_p7 dziękuję, akurat punkcji się nie boję, bo dobrze znoszę znieczulenie, bardziej obawiam się, aby komórki się zapłodniły, ale jestem dobrej myśli :)
dototko dziękuję za dodanie do kalendarza, będę was informowała na bieżąco :p
Aisa79 zmiana fryzurki...fajnie, na pewno będzie dobrze :)
Agulla84 nie denerwuj się kochana, jeszcze do końca roku jest trochę czasu, więc może akurat uda Ci się podejść do tej próby, niestety jeśli chodzi o badania to Ci nie pomogę, ponieważ ja ich nie robiłam, tylko te podstawowe, aby móc przystapić do in vitro
Kasik czyli jutro znowu masz spotkanie z maluszkiem :-)
 
Do góry