reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorotav też tak myślałam że to może zaszkodzić dlatego nie chce robić crio zanim nie zrobię histeroskopii. Poszłam do mojego gin bo chciałam choć na tym oszczędzić i zrobić na nfz no ale cóż...
 
reklama
martolek, piękna czwóreczka się szykuje :-) na pewno ładnie się połączą z chłopakami :tak: no i super endo.

SIERPIEŃ

23: martolek - punkcja
23: Mimozama - punkcja
23: Aisa79 - genetyk
25: Quinnie - wizyta z anestezjologiem + badania
25: dulano85 - wizyta
25: andzia.m - podglądanie pęcherzyków
26: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
26: Quinnie - histeroskopia
26: kate_p7 - III wysoka beta !!
27: andzia.m - punkcja
27: Aisa79 - wizyta stymualcyjna
27: Jo.M. - wizyta u immunologa
28: Anulla28 - transfer mrozaczka
28: Jazzabell - kolejne spotkanie z kropką
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna

WRZESIEŃ

02: Asia_77 - wizyta
04: liskka - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

PAŹDZIERNIK

01.10: Agulla84 - genetyk
 
inka ja będę szła do lekarza który mi wykrył ciąże pozamaciczną i który również pracuje w szpitalu w jastrzębiu i mam nadzieje że dostanę to skierowanie nawet wywnioskowałam z rozmowy że we wrześniu .
Olusia sama muszę się postarać o skierowania niestety wiesz że w klinice nie trzeba ale strasznie kasują :no:postaram sie chociaż ta histero załatwić na NFZ
 
inka26, ja miałam skierowanie od gina z kliniki na nfz, a nie masz jakiegoś "zwykłego" gina który by Ci wypisał ?


agulla84, powiem Ci to co mi gin i genetyk powiedział że te kariotypy to na ogół wychodzą prawidłowo, jest jakiś mały procent kiedy coś w nich wyjdzie a jak sięgam pamięcią to na naszym forum chyba takiego przypadku nie było, no i najlepsze jest to że mimo prawidłowych wyników może się niestety zdarzyć że maleństwo może być chore. :-( Ja już chyba wszystkie badania, zrobiłam oprócz PGD PGS ale na nie mnie nie stać, i wszystkie wychodzą ok, podejrzewam że to ta moja endometrioza przeszkadza, i tak jak napisała mi Kate_p7 za każdym razem brakowało mi szczęścia.
 
inka26, nie wiem jak u Ciebie w klinice ale u mnie wypisują miałam od nich skierowanie na histeroskopie, hsg, i usunięcie torbieli na jajniku. Jedyne co to niestety recepty na 100% :crazy:
 
reklama
agulla84 faktycznie robią co chcą, ja za wizytę po nieudanym transferze w kwietniu płaciłam :wściekła/y:zobaczymy jak będzie w poniedziałek. Tak robiłam kariotyp w Zabrzu na nfz, mutacje mthfr też w Zabrzu ale prywatnie, na wizytę czekałam niecały miesiąc to może tam spróbuj.
 
Do góry