reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Quinnie a co to za test obciążenia organizmu? Co do Twojego bólu to może rzeczywiście idź na usg bo może dzieje się coś złego skoro aż tak boli. W razie czego możesz wziąć apap.

No i teraz mam zagwostkę bo jak jutro zrobię posiew to na wynik czeka się 48 godzin a ja mam wizytę w środę, tzn jak @ przyjdzie o czasie. Chyba jednak będę musiała odpuścić ten cykl bo nie jest mi pisane, jak nie zamknięte labo to bakteria :wściekła/y:Najgorsze, że cały czas biorę encorton a pani immunolog mówiła, żeby nie faszerować się nim zbyt długo dlatego pytała kiedy będę podchodziła :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Quinnie a co to za test obciążenia organizmu? Co do Twojego bólu to może rzeczywiście idź na usg bo może dzieje się coś złego skoro aż tak boli. W razie czego możesz wziąć apap.

No i teraz mam zagwostkę bo jak jutro zrobię posiew to na wynik czeka się 48 godzin a ja mam wizytę w środę, tzn jak @ przyjdzie o czasie. Chyba jednak będę musiała odpuścić ten cykl bo nie jest mi pisane, jak nie zamknięte labo to bakteria :wściekła/y:Najgorsze, że cały czas biorę encorton a pani immunolog mówiła, żeby nie faszerować się nim zbyt długo dlatego pytała kiedy będę podchodziła :-(

a bierzesz coś poza encortonem? może jakieś leki powodują zapalenie?
 
Quinnie, może jak leki nie pomagają, to rzeczywiście dziewczyny mają rację i idź do lekarza. Tylko jakoś musisz te km przetrwać.
Mnie za to strasznie boli głowa:-( to chyba przez burzę, która kręci się niedaleko mnie, bo grzmi od jakiegoś czasu. Ciśnienie pewnie spadło. A ja obiecałam sobie, że kawy nie będę pić aż do testowania.
 
Kasik: zakwas sie troche zeby zmniejszyc badz pozbyc sie bakterii. Np pij wode z cytryna( bez cukru), kwaszona kapusta itd. Polecane przy bakteriach
 
Gos- witaj razem lepiej, daj znać w środę jak poszło, dostałaś już po tyłku od życia teraz może być już tylko lepiej

Quinnie- napisz jak się czujesz przeszły Ci te bóle?

Anulla - ciężko się czeka ale dasz radę

Kasik- kurcze dziwne z tymi zapaleniami a masz jakiś dyskomfort? Ja kiedyś miałam nawracające infekcje, które sama leczyłam tak jak Ty żurawiną. Okazuje się, że Stany zapalne mogą wracać gdy masz bakterie w wiadomym miejscu. Kiedy robiłaś wymazy? Może kup sobie korę dębu w aptece i zrób jeszcze przed @ nasiadówki. No i może dołącz jogurcik ale nie light.
 
reklama
Do góry