reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

ptencer dziękuję, że pytasz :) Mdłości trzymają mnie prawie cały dzień. Rano nie chce mi się wstawać z łóżka, bo wiem co mnie zaraz czeka. Pocieszające jest to, że po rzyganku jest na kilka godzin lepiej, ale po południu znowu mdłości wracają. No ale cóż, to podobno dobrze świadczy:) Jakoś wytrzymam te kilka tygodni, mam nadz. że w 2 trymestrze ustąpią ;)
Trzymam mocno kciuki za Twoje usg i daj nam szybko znać jak będziesz już po ;D
 
reklama
Witam wszyskich.
Probowalam pisac na dzien przed moim transferem ale nie moglam sie jakos dostac na forum.Jestem 4 dni po transferze i targaja mna mieszane uczucia.Boje sie ze jak pojde na test ....ehh moze lepiej myslec tylko pozytywnie ;-)Trzymam kciuki za wszystki starajace sie i te ktore sie juz wystaraly :happy:Podrawiam Leyla

cześć leyla_75 dasz radę ,ja żeby nie zwariować wchodzę na forum i jest mi rażniej z dziewczynami

*Meg* żebyś wiedziała,że nudy na pudy ja nie wiem za co mam się wziąść tak naprawdę ,oglądam hausa wszystkie części to mi trochę szybciej zlatuje ten czas ,najgorsze są wieczory bo za wcześni iść spać ,seriali mam po dziurki w nosie ,a jak zaczynam książkę czytać to i tak nie mogę przejść 2 stron bo w głowie układam jak będzie wyglądać moja sypialnia z łóżeczkiem dziecięcym,gdzie i jak będzie wszystko stało .............MASAKRA :-(
 
ptencer dziękuję, że pytasz :) Mdłości trzymają mnie prawie cały dzień. Rano nie chce mi się wstawać z łóżka, bo wiem co mnie zaraz czeka. Pocieszające jest to, że po rzyganku jest na kilka godzin lepiej, ale po południu znowu mdłości wracają. No ale cóż, to podobno dobrze świadczy:) Jakoś wytrzymam te kilka tygodni, mam nadz. że w 2 trymestrze ustąpią ;)
Trzymam mocno kciuki za Twoje usg i daj nam szybko znać jak będziesz już po ;D

biedactwo:-(, odpoczywaj zatem jak najwiecej. Ja jak na razie kompletnie nieciazowo sie czuej, czasami moze troszke jest mi niedobrze, ale to doslownie 1-2 minuty. Moze jakjutro zobacze moja fasolke/fasolki , uwierze ze jestem w ciazy:-)
 
zuzanka - no to mnie pocieszyłaś, bo myślałam że tylko mi takie myśli po głowie krążą.
Wiesz, z tym spaniem to też tak mam. Ledwo 20 wybije a mi już się oczy kleją a rano nie mogę uleżeć.
Forum tez mi dużo daje, jak sobie z Wami posiedzę to mi nawet czas szybciej płynie.

Dziewczyny mam pytanie odnośnie bety
Bo jedne w 10-12 dpt mają 34 inne 1500
Od czego to zależy?
Jest jakiś wyznacznik ile powinna wynosić?
Czy nie ważne ile wynosi - ważne żeby się podwajała???? jak to jest?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
*Meg* wydaje mi sie, ze zalezy to od momentu implantacji (im wczesniej do niej doszlo, tym wyzsza betka) i od tego, czy w brzuszku jedna fasolka czy wiecej. Ponadto, tak jak napisalas, najwazniejsze zeby betka rosla, wiec nawet jak jest niska to nie ma to az tak duzego znaczenia
 
*Meg* wydaje mi sie, ze zalezy to od momentu implantacji (im wczesniej do niej doszlo, tym wyzsza betka) i od tego, czy w brzuszku jedna fasolka czy wiecej. Ponadto, tak jak napisalas, najwazniejsze zeby betka rosla, wiec nawet jak jest niska to nie ma to az tak duzego znaczenia
ptencer jak spojrze na Twoje to..........hmmmm mniam mniam;-)
 
zuzanka - no to mnie pocieszyłaś, bo myślałam że tylko mi takie myśli po głowie krążą.
Wiesz, z tym spaniem to też tak mam. Ledwo 20 wybije a mi już się oczy kleją a rano nie mogę uleżeć.
Forum tez mi dużo daje, jak sobie z Wami posiedzę to mi nawet czas szybciej płynie.

...ja to mam już imiona wybrane dla moich dzieci(wariactwo wiem)ale po kilku latach starań to już tak jest,że wiem jaki wózek kupie,jakie mebelki będą i siedzę czasami na aukcjach i oglądam co jest na topie,zwłaszcza,że ja jestem w domu najstarsza i moje najmłodsze siostry 3 i brat mają już dzieci(jedna siostra ma już parkę dużych dzieciaków,brat również ,pozostałe 2 córeczkę i synka ) a ja słucham tylko na zjazdach rodzinnych jakiego koloru kupy robią,a jak to było jak rodziły itd. I słucham ich jak prawią mi kazania co mam robić jak będę itd.
.....załamka....
 
...ja to mam już imiona wybrane dla moich dzieci(wariactwo wiem)ale po kilku latach starań to już tak jest,że wiem jaki wózek kupie,jakie mebelki będą i siedzę czasami na aukcjach i oglądam co jest na topie,zwłaszcza,że ja jestem w domu najstarsza i moje najmłodsze siostry 3 i brat mają już dzieci(jedna siostra ma już parkę dużych dzieciaków,brat również ,pozostałe 2 córeczkę i synka ) a ja słucham tylko na zjazdach rodzinnych jakiego koloru kupy robią,a jak to było jak rodziły itd. I słucham ich jak prawią mi kazania co mam robić jak będę itd.
.....załamka....
Wiem coś o tym to wkurzające. Nie przejmuj się zuzanka my do nich wszystkich dołączymy i też będziemy rozmawiać o tych wszystkich rzeczach i będziemy wtedy prze szczęsliwe!!!:happy:
 
reklama
Do góry