reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

amalfi z tego co wyczytalam na innych forach, to pecherzyki powinny miec okolo 20 mm.W piatek bylam na kontroli i moje mialy 11/15 wiec troszke za male do punkcji.

Na tym etapie za małe. Ale minął już weekendzik i one jeszcze napewno podrosły. Stawialaby na termin koło środy.

Dziewczyny , sikanca trzba robic 11 dpt. Czy liczy sie dzien transweru jako pierwszy czy dzien po jest tym pierwszym. Zeszly tydzien mialam ok ,dzis jednak konkretnie zaczynam swirowac.

winki Wg mnie liczy się dzień po transferze jako pierwszy. Czyli ja mam 9dpt. A wogóle w którym dniu cyklu jesteś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Meg. Tak myslalam ,ze liczy sie dzien po. Ja jestem dzis 7 dpt i juz zaczynam nie dawac rady. Ktory dokladnie dzien dzis jestes? 10?
 
cześć dziewczyny,ale Nas duużo :-)witam cieplutko nowe dziewczyny,powiem Wam,że dziewczyny są tutaj naprawdę bardzo miłe i cieplutko nas przyjmują i potrafią lepiej wytłumaczyć,nie jeden lekarz powinien brać lekcje z tego forum jka udzielać konkretnych informacji ;-)
bzzz kochana ja już Ci pisałam ,ale napiszę jeszcze raz ja wiem ,że będzie dobrze i nie masz co się martwić :*
ptencer - czekam z niecierpliwością na info o usg :-)

Amalfi - ja miałam też na początku stymulacji małe pęcherzyki i 2 duże baliśmy się już z M,że nie będzie więcej a po 2 dniach dołączyła do nich reszta i wyjęli 10 jajeczek z czego 7 było piękne i zdrowe,5 się zapłodniło w piątek ....
a w sobotę dziewczyny nie uwierzycie przy transferze nam powiedziano,że 6 się zapłodniło (w czym 2 lęgną się w brzuszku ) i mamy 4 mrozaczki a nie 3 tak jak myśleliśmy :-)

kwiat_lotosu my też podpisywaliśmy zgodę ,że jeśli nie będziemy chcieli wykorzystać zarodków to oddamy jakieś parze,mam nadzieję ,że będę mogła to zrobić,mój M planuje 2 mieć ja bym chciała 3 nawet 4 dzieciaczków mieć ,więc się okaże w przyszłości :-)mam nadzieję,że będę mogła uszczęśliwić jakąś parę.


....a tym czasem u mnie czas się dłuży,dopiero dzisiaj 3 dzień od transferu ,jeśli nie liczyć dzień transferu to 2 a gdzie jeszcze do betki :-(

Meg. Tak myslalam ,ze liczy sie dzien po. Ja jestem dzis 7 dpt i juz zaczynam nie dawac rady. Ktory dokladnie dzien dzis jestes? 10?

...damy radę dziewczyny ,ja jestem dopiero 2 dzień po,wiem,ze to ciężko jest nie myśleć ,ale już winki80 nie długo i będzie dobra wiadomość,wierzę w to :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Amalfi to żadnem problem,super było pomóc komuś,a najpiękniejsza chwila to ta w której dostałam wiadomość z kliniki,że dzięki mnie jakaś kobieta jest w ciąży:)
Łezki mi poleciały.Dziewczyny trzymam za Was kciuki.
Ja dzisiaj o 14 odbieram betę,sama też się staram o dzidziusia,naturalnie:)
 
Meg. Tak myslalam ,ze liczy sie dzien po. Ja jestem dzis 7 dpt i juz zaczynam nie dawac rady. Ktory dokladnie dzien dzis jestes? 10?

Winki ja jestem 9dpt.

Winki ja jestem 9dpt.

Winki a zapomniałam spytać, masz jakieś objawy czy nic? Który to Twój dzień cyklu?

...damy radę dziewczyny ,ja jestem dopiero 2 dzień po,wiem,ze to ciężko jest nie myśleć ,ale już winki80 nie długo i będzie dobra wiadomość,wierzę w to :tak:

a dobrze się czujesz? jakie samopoczucie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
raczej tak,brzuch mnie pobolewa,ale mam nadzieję,że to jest normalne po punkcji i transferze......?

mnie po punkci bolał ale do transferu już mi przeszło. Narazie wogóle nie mam objawów. Tzn jestem w 30 dc i bolą mnie nogi ( jak na okres ) i to mnie głównie martwi. Ze strachem ide siku zrobić.
 
Do góry