reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny! Witam wszystkie nowe invictowe babeczki :-) ja dzisiaj zaczynam badania , mamy cała mase do zrobienia..
Trzymam mocno kciuki za rosnące betki, usg...iiii za nas wszytskie abyśy nie traciły nadzieji ...kiedys wszystkie bedziemy mamusiami...co do przekazywania, to ja chciałabym przekazac swoje komorki jesli transer sie uda ...zarodków bym chyba nie dała...w koncu to moje dzieciaczki
 
reklama
Hej dziewczyny, witam Was wszystkie. Nie było mnie przez cały weekend i widze dużo zmian, rozpisałyście się, że ho ho.
Bzzzz - bardzo, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki.
amalfi - ja jestem z południa polski i lecze się w Krakowie w klinice Macierzyństwo. Narazie nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat. Lekarze kompetentni, pielęgniarki również bardzo pomocne. W moim przypadku wszystko szybko się potoczyło., bez zbędnego przeciagania. I naprawdę się Tobą zajmują, to chyba ważne:)
winki - narazie się trzymam, choć powiem Ci szczerze że już dziś rano nie mogłam dospać - chyba zaczynam się ciut denerwować. Jutro jadę na betkę.
Ps. sikańca nie zrobiłam:)
 
Meg dzieki za odpowiedz, wlasnie ta klinike podal nam urolog jak zobaczyl parametry nasienia mojego, a napisz mi moze jak to wyglada w tej klinice??? Ide tam i co??? Mowie ze chce in vitro??? Czy beda mnie badac jeszcze raz??? Skoro mam cala mase badan zrobionych???
Napisz moze na privata, jak mozesz. Najwiecej informacji ile sie da, zebym nie przegapila.

Dziewczyny podziwiam te ktore chca pomoc innym, naprawde. Ja dopiero jak stane przed ta decyzja to pomysle czy chcialabym to zrobic, ale dla was poklon do samej ziemi

Asiiek czesc!!! Ty tez in vitro?????
 
Meg dzieki za odpowiedz, wlasnie ta klinike podal nam urolog jak zobaczyl parametry nasienia mojego, a napisz mi moze jak to wyglada w tej klinice??? Ide tam i co??? Mowie ze chce in vitro??? Czy beda mnie badac jeszcze raz??? Skoro mam cala mase badan zrobionych???
Napisz moze na privata, jak mozesz. Najwiecej informacji ile sie da, zebym nie przegapila.

Dziewczyny podziwiam te ktore chca pomoc innym, naprawde. Ja dopiero jak stane przed ta decyzja to pomysle czy chcialabym to zrobic, ale dla was poklon do samej ziemi

Asiiek czesc!!! Ty tez in vitro?????


Amalfi - najpierw dzwonisz do klinki i umawiasz się na wizytę do konkretnego lekarza? Czy urolog polecił Wam lekarza?
Kobitka Was rejestruje na I wizytę. Zabierz na nią wszystko co masz! Lekarz przeprowadzi z Wami tzw. wywiad. Napewno lekarz Cię przebada. Jeśli badania są "świeże" to napewno nie bedziesz musiała powtarzać, może zlecić ewentualne inne. To wyniknie napewno z rozmowy.
Niewiem co byś chciała jeszcze wiedzieć. Pytaj

Meg no to mocno bede jutro zaciskac kciuki co by betka była baaaaaardzo wysoka :-)

Oj zaciskaj, zaciskaj bo powiem Ci szczerze, że strasznie się boję. Najgorsze że na wynik trzeba będzie poczekac.:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiiek czesc!!! Ty tez in vitro?????


Hej amalfi:-) tak my tez ivf...wyniki meza nie daja nam szans na naturalna ciaze, nawet robienie kolejnego iui nie ma sensu...tak wiec pomalutku ruszamy z przygotowaniami do ivf

Oj zaciskaj, zaciskaj bo powiem Ci szczerze, że strasznie się boję. Najgorsze że na wynik trzeba będzie poczekac.:wściekła/y:
no ale chyba tego samego dnia bedzie co?? mocno, mocno, mocno, mocno zaciskam :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
meg dzieki poraz kolejny, nastepne pytania bede miec pozniej moze, bo sama nie wiem o co mam pytac, gdzies czytalam moze chyba tutaj ze jak sie juz idzie na to in vitro tzn jak sie juz ma otrzymac ten zarodek to nie wolno sie niczym smarowac zadnymi kremami balsamami czy to prawda czy mi sie cos pomylilo
asiiek u nas to samo, ja caly czas myslalam ze to moja wina itd stymulacja dupek bo mam plamienia ktore zreszta nie przeszly, a tu sie okazalo ze to moj mam tak beznadziejne parametry nasienia ze inka mi az wspolczula, tak jest zle i dala tez klinike tylko w katowicach tym razem moze ktos zna klinika Angelius i jakies opinie na jej temat tez
 
reklama
meg dzieki poraz kolejny, nastepne pytania bede miec pozniej moze, bo sama nie wiem o co mam pytac, gdzies czytalam moze chyba tutaj ze jak sie juz idzie na to in vitro tzn jak sie juz ma otrzymac ten zarodek to nie wolno sie niczym smarowac zadnymi kremami balsamami czy to prawda czy mi sie cos pomylilo
asiiek u nas to samo, ja caly czas myslalam ze to moja wina itd stymulacja dupek bo mam plamienia ktore zreszta nie przeszly, a tu sie okazalo ze to moj mam tak beznadziejne parametry nasienia ze inka mi az wspolczula, tak jest zle i dala tez klinike tylko w katowicach tym razem moze ktos zna klinika Angelius i jakies opinie na jej temat tez

Przy podejściu do transferu dostajesz taką "instrukcję" i w niej pisze, żeby nie używać w tym dniu rzadnych kosmetyków. Ja mówiąc szczerze od dnia transferu nie używam rzadnych oprócz sztyftu.
Urolog polecił Wam lekarza w Krakowie???
 
Do góry