reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

katarina123, ja miałam dwa razy hiperke, przy pierwszej stosowałam dietę wysokobiałkową i wypijałam 2 litry samej wody plus wiadomo jakieś herbatki, pomogło, miałam powiększony brzuch, kłopoty z chodzeniem i poruszaniem się i duszności w klatce. Przy drugiej od razu dostałam diostinex.

Lenkabar, gratuluję pięknego widoku, kawał maleństwa :-)
 
reklama
DOROTAV czy Ty też od 21 dc brałaś zastrzyki gonapeptyl:confused::confused::confused: ja kolejną wizytę mam 11 kwietnia i mogę być wtedy już po @ a dziewczyny piszą że brały zastrzyki od 1 dc, a mi gin. nie kazał przyjechać 1 dc tylko wyliczył że po 14 dniach od brania gonapeptylu. chyba zaczynam już świrować, niech już będzie 11 kwietnia
 
Ostatnia edycja:
Lenka - gratuluję pięknego widoku mamusiu:) Niech ciąża dalej przebiega spokojnie i bezproblemowo:)
Lilia - ja też brałam visanne - 6 miesięcy - nie miałam żadnych skutków ubocznych. Czułam się dobrze. Ja wtedy jak brałam to nie było refundowane - wydałam prawie 2tys na niego.
 
Dzisiaj mam kryzysowy dzień :( Głowa mnie boli, jajniki, robienie zastrzyków skończyło się moim płaczem bo tak mnie bolało że szok. Stresuję się tym estradiolem, już nie wielkością pęcherzyków tylko aby on nie spadł. To mnie wykańcza psychicznie cały czas szukam objawów wysokiego estradiolu tzn. dużej ilości sluzu oraz bólu jajników. Ból sobie moge wmówić ale sluzu nie, całe szczęście cały czas jest nawet musze wkładke nosić bo wczoraj to aż spodnie wilgotne były ale jak jest chwila że śluzu brak to jestem cała w nerwach. Już bym chciała aby zabrali ze mnie te pęcherzyki… A jajniki już tez tak bardzo powiększone ze ciężko się ruszać… Okropny dzień :(
 
Bziumelka, głowa do góry. Ja też mam problemy z estradiolem i ciągle był za mały. Wszystko będzie dobrze, masz jego poziom nawet wyższy niż ja w dniu punkcji. Także nie martw się, myśl pozytywnie, bo po co masz przyciągać negatywy. Dasz radę, już bliżej punkcji niż dalej. Trzymam kciuki, jesteśmy silne i kto ma tego nie wytrzymać jak nie my - w walce o dzidzię kobiety są najsilniejsze i dużo poświęcają, także zdarzają się chwile słabości. Wierzę, że będzie dobrze;-)
 
Lenkabar - śliczny dzidziuś:-* Niech rośnie silny:-)
Majka - gratuluje takiego szczęścia:-)cudnie.
Ja dziś poszłam na betę, jakoś czułam potrzebę ale nie potrzebnie się denerwowałam przez czytanie różnych forum i oglądanie smutnych wykresów ciążowych.
Beta z dziś 26 843:-)
 
Jo.m kochana dziekuje ze pytasz ale u mnie sie nic nie dzieje:-( szukam pracy, jezdze z podaniami o prace i tyle. odliczam, dni do nastepnej stymulacji, ale jeszcze strasznie daleko i teraz mi sie dluzy. A ty kiedy sie wybierasz do kliniki ustalic dalszy plan działania? czy jednak najpierw badania powtarzasz? a moze naturalsik??
ja nie odzywam sie bo jakis dół mnie trzyma.czuje sie beznadziejna.nie umie zajsc w ciaze,nie umie zdobyc pracy tylko czuje sie kulą u nogi dla mojego męża.wiec po co mam zanudzac na forum o mnie?poza tym nic sie nie dzieje wiec nudy.

lilia @ czesto jest wredna, jak sie na nia czeka to nie przychodzi a kiedy jej nie chcesz to przyjdzie punktualnie.
mam tylko nadzieje ze ustalisz plan dzialania i po lekach ktorych sie obawiasz bedziesz sie dobrze czuła, mam tylko nadzieje ze przyblokuje twoja endometrioze i nastepna proba bedzie pozytywna.

zula kochana ja tam ciagle mocccccno wierze w twoja kruszynke. mam nadzieje ze bóle jelitowe odstapia i bedzie dobrze. juz nie moge sie doczekac naszego nastepnego spotkania kiedey bedziesz mogla pochwalic sie swoja kruszynka z usg ;-)

lenkabar gratuuulacje cudownej wizyty. trzymam kciuki za spokojna i nudna ciaze

bziumelka trzymam kciuki aby bylo wszystko dobrze. niestety kiedy spotka nas jakas przykrosc to boimy sie powtórki przy nastepnej stymulacji. doskonale cie rozumie jak psychika płata figle . ja po moijej sytuacji z wrzesnia strasznie sie balam marcowego crio. mimo lekow uspokajajacych dalej nie umialam zapanowac nad soba. mam tylko wielka nadzieje ze nie powtorzy sie u ciebie sytuacja a zakonczy sie pozytywna beta :tak:
 
reklama
DOROTAV czy Ty też od 21 dc brałaś zastrzyki gonapeptyl:confused::confused::confused: ja kolejną wizytę mam 11 kwietnia i mogę być wtedy już po @ a dziewczyny piszą że brały zastrzyki od 1 dc, a mi gin. nie kazał przyjechać 1 dc tylko wyliczył że po 14 dniach od brania gonapeptylu. chyba zaczynam już świrować, niech już będzie 11 kwietnia

Asita, ja stymulację za każdym razem zaczynałam od 2dc, przy drugim podejściu przed IVF przez miesiąc brałam antyki. Jak tak sobie liczę u Ciebie to będziesz ok.4-6 dc więc będzie oki, gin sprawdzi jak to będzie z Twoimi pęcherzykami jak zaczynają rosnąć, na pewno dostaniesz dalsze leki do stymulacji. Tak myślę. Będzie dobrze !!

Dzisiaj mam kryzysowy dzień :( Głowa mnie boli, jajniki, robienie zastrzyków skończyło się moim płaczem bo tak mnie bolało że szok. Stresuję się tym estradiolem, już nie wielkością pęcherzyków tylko aby on nie spadł. To mnie wykańcza psychicznie cały czas szukam objawów wysokiego estradiolu tzn. dużej ilości sluzu oraz bólu jajników. Ból sobie moge wmówić ale sluzu nie, całe szczęście cały czas jest nawet musze wkładke nosić bo wczoraj to aż spodnie wilgotne były ale jak jest chwila że śluzu brak to jestem cała w nerwach. Już bym chciała aby zabrali ze mnie te pęcherzyki… A jajniki już tez tak bardzo powiększone ze ciężko się ruszać… Okropny dzień :(

Bziumelka, zdarzają się i takie dni, ja też miałam taki dzień, zastrzyki bolały jak diabli, ale zobaczysz estradiol dalej będzie rósł, jajca będą wypasione. Tym razem nie będzie powtórki !! Pij Kochana dużo wody by hiperka nie zaatakowała.

Lenkabar - śliczny dzidziuś:-* Niech rośnie silny:-)
Majka - gratuluje takiego szczęścia:-)cudnie.
Ja dziś poszłam na betę, jakoś czułam potrzebę ale nie potrzebnie się denerwowałam przez czytanie różnych forum i oglądanie smutnych wykresów ciążowych.
Beta z dziś 26 843:-)

Juhasek87, zajebiaszcza beta :-D gratuluję



Mam pytanie, czy Wy też macie po lewej stronie okienka do przechodzenia na FB, G+ itd, i takie małe okienka w lewym dolnym rogu z reklamą ? nosz mnie zaraz coś trafi, przeszkadza mi to w czytaniu i w pisaniu. Może wiecie jak to wyłączyć ??
 
Do góry