reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kinga słonce tak strasznie mi przykro... psytulam :(


Pyscek, Marta 12 witajcie

Pyscek ja też gameta kielce. miałaś punkcję w środę?
 
dziewczyny mam wyniki I weryfikacja 4dpt
tsh 2,03 czyli podskoczyło mi z 1,30
progesteron 19,03
estardiol 355,4
co myslicie bo coś mi tu nie pasuje. Czy tsh wzrasta po transferze? a progesteron nie za niski jak na 4dpt kurcze bo ja nie wiem.
 
Pyscek ja miałam w czwartek, ale wiem, że w środę było 5 punkcji. ale może miałaś wizyte w sobotę 18?ja mam jutro transfer. Mam nadzieję, że zarodki się dzielą
 
Kinga k.... Tak strasznie mi przykro a miałam dobre przeczucia co do ciebie. Tule cie mocno i życzę naturalnego cudu.

ja jestem po wizycie i doktor powiedział ze to cud ze dziecko żyje i rośnie i ze to wisi na włosku ! Krwiak ma wymiary 3cmna 2 cm na 5cm! Musze leżeć i walczyć z tym cholerstwem. Martwię się ale dzidzia tak bardzo chce żyć , ze wierze ze będzie dobrze. Trzymajcie kciuki za nas.
 
dziewczyny mam wyniki I weryfikacja 4dpt
tsh 2,03 czyli podskoczyło mi z 1,30
progesteron 19,03
estardiol 355,4
co myslicie bo coś mi tu nie pasuje. Czy tsh wzrasta po transferze? a progesteron nie za niski jak na 4dpt kurcze bo ja nie wiem.

a co lekarz powiedział? jeśli nie zwiększył dawki leków to progsteron chyba dobry?

Jogo trzymam kciuki, żeby było ok
 
Madzia 76 - jeśli chodzi o TSH to nie miałam badanego nigdy, progesteron 3dpt miałam podobny tzn prawie 17, lekarz podwoił mi dawkę luteiny dopochwowej 50 ml z 3x4 szt dziennie do 3x8 szt. dziennie i wprowadził dodatkowo luteinę 50 podjęzykową 3x4 szt. dziennie, ale masz niski estriadol... tzn ja zazwyczaj miewam pomiędzy 1400 a 2400, i ostatnio przy wyniku 1400 lekarz kazał mi brać estrofen 3 x 1 tabletka dziennie, by nie spadł. Ale może tak może być. Czekaj na telefon od lekarza.
 
Kinguś – bardzo mi przykro, nie wiem co mam powiedzieć. Jak wchodziłam na forum to zastanawiałam się jaka wysoka będzie Twoja betka :-( Tyle przygotowań i nic. Trzymaj się, tulam.

MARTA12 – witaj.

Pyscek – witaj, kiedy testujesz??


STYCZEŃ:

27: martaczi - badanie prenatalne

27: Anulla28 - wstępna data punkcji
27: majka201 - udany transfer

28: lenkabar - pierwsze podglądanko
28: lalka - wizyta
28: Hope84 - udany criotransfer
28: mmm… - udany transfer
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
30: Cyryjanka - USG serduszkowe :)
30: agitek - 4 weryfikacja oraz badanie pęcherzykowe
31: _Infinity_ - wysoka betka :)

LUTY:

1: MagdaM33 -
I weryfikacja
1: MARTA12 - wysoka beta
3: dorotav - wizyta u immunologa
10: genna - kolejna wizyta u immunologa
 
reklama
Do góry