reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

I po histeroskopii. Nie bylo źle, uśpili mnie, tylko anestezjolog miala problem z wkuciem się i i padło na dłoń a teraz jest nabrzmiała:baffled:
Wszytsko w porządku jeśli chodzi o macicę a jestem biedniejsza o 1100 zł:dry:
Przy niskim AMH wskazany jest krótki protokół, przy endometriozie długi. U mnie przy wcześniejszych krótkich protokołach jeśli chodzi o ilośc komórek to była względna, endo było super, estradiol też więc nie ma sensu stosować estrofemu w moim przypadku. Dlatego decyzja odnośnie długiego protokołu
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
Trochę się to wydłuży w czasie, bo @ będę mieć za +- 3 tyg, później 3 tyg antyków plus oczekiwanie na @ z 4-5 dni i chyba dopiero stymulacja ale jestem zielona w przypadku długiego protokołu. Więc może któraś mi powie ile to trwa w czasie
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif

Odebrałam dziś wynik TSH i mam 1,66
 
reklama
GizaS, najważniejsze że wszystko w porządku, wynik TSH też jest dobry, miałam podobny i dr powiedział że ok, co do długiego protokołu to ja niby taki miałam ale różnił się od krótkiego tym że przez miesiąc przed brałam antyki, potem ok 12 dni stymulacji i punkcja, więc nie wiem czy właściwie to był długi protokół.

mmm, ja luteine dopiero zaczęłam brać po transferze.
 
Mmm-transfer mialam o 9 rano, nie aplikowalam sobie luteiny. O tym,żeby tego nie robić dowiedzialam sie na tym forum :) później podpytalam lekarza i powiedział ze dobrze zrobilam :)
 
Mmm-transfer mialam o 9 rano, nie aplikowalam sobie luteiny. O tym,żeby tego nie robić dowiedzialam sie na tym forum :) później podpytalam lekarza i powiedział ze dobrze zrobilam :)

dzięki, od wczoraj faszeruję się luteiną i duphastonem... mam nadzeję, ze zarodeczki się dzielą i będzie co transferoać
 
A mi koniecznie przed trafnsferem kazali wziąć luteine - lekarz mówił, że to bardzo ważne. brałam o 07.00 a o 09.00 miałam transfer.
 
Trochę mnie nie było... Musieliśmy podjąć wiele trudnych decyzji... Nie wiem, czy słusznie zdecydowaliśmy, ale nie należy się oglądać wstecz.

Gratuluję Wszystkim, którym się udało :) Oby beta rosła, rosła, rosła :) Trzymam kciuki za Te, które sa w trakcie Ważnych Rzeczy (testowania, stymulacji, czekania....)

Kiedyś pytałam o acard - do kiedy się stosuje, ale oczywiście nie zapytałam OD KIEDY i w jakich dawkach. Możecie mi powiedzieć? I jeszcze chciałam zapytac o słynne relanium - przy pierwszym ivf nikt mi nie zaproponował. Czy Wy same prosicie lekarza, czy też on sam wypisuje?
 
mmm ja aplikowałam luteinę.
przy moim pierwszym invitro przy transferze nie wzięłam lutinusa i doktor o\powiedział że to źle i teraz pamiętałam o tym i poszłam ze wszystkimi lekami tak jak mam je brać.
 
alternatywa lekarz kazał mi brać 1 tabletkę akardu dziennie od dnia punkcji,


Madzia 76 w takim razie muszę zapytać jak będą do mnie dzwonić

jak myślicie, gdyby komórki się nie zapłodniły zadzwoniliby do mnie?
 
reklama
GizaS - super, że jesteś już po. Ja miałam robioną histeroskopię w ramiach zleceniach ( bez płacenia) w szpitalu. A odnośnie długiego protokołu to właśnie różni się tym, że bierzesz antyki właśnie i niczym więcej.

mmm... - kochana jakby coś było nie tak na pewno daliby ci znać.Ale nie ma opcji, żebyś nie miała zarodków, bo pamiętam, że miałaś sporo komórek.

alternatywa - tak jak mmm... mówi, acard bierze się po punkcji, nie wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry