reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Esiek - Nawet nie chcę sobie wyobrażać przez co przeszłaś. Ale może Olusia ma rację może idź do innego lekarza skoro nie było żadnych złych oznak. A serduszko ?
 
Jak nie zaczne krwawic w ciagu 5 dni od odstawienia lekow mam isc do szpitala i tam zrobia usg
Moj gin powiedzial ze na 99% obumarla wiec nie mam zludzen
 
Olusia - Nie jeszcze nie kupiłam , muszę posprawdzać co mi jeszcze zostało a resztę muszę dokupić. W czwartek idę zrobić fsh , lh i coś tam jeszcze mam gdzieś zapisane do rządówki. W piątek jak będą moje wyniki to mam immunologa(lub w przyszłym tygodniu) i może już coś będzie wiadomo to wtedy zacznę brać te całe specyfiki.
 
Esiek, szalenie mi przykro :( Ale może potwierdź to u innego lekarza - skoro nie miałaś żadnych plamień, ani innych objawów. Podejdź na usg jutro gdzieś indziej.
 
Infinity, Dagnes, Lilia bardzo mi przykro....:wściekła/y:

Esiek płaczę razem z Tobą.....:wściekła/y:


Dziewczęta podpowiedzcie mi czy słyszałyście, żeby zakwalifikowano do rządówki parę u której stwierdzono niepłodność męską? Pytam, bo czytałam że partnerzy muszą posiadać komórki męskie i żeńskie, ale wiecie jak to jest w praktyce, dlatego pytam. U nas jest niepłodność męska no i musimy korzystać z dawcy nasienia, a to wyklucza nas z rządówki. :-(
 
Esiek Boże co za tragedia to już Twój 8 tydzień brak mi słów nie mogę uwierzyć w to co piszesz! może upewnij się jeszcze, a co dr powiedział, że według usg ciąża się nie rozwija i nie widać bijącego serduszka? przepraszam, że tak dopytuję, ale to jest niewyobrażalne :-(
 
Tak. Dziewczyny nie bede nic potwierdzac, prof powiedzial ze nawet gdyby co to i tak juz teraz ciaza utrzymalaby sie bez lekow i dzis i tak by mi je odstawil.... takze czekam i tyle ale tak jak pisalam nie mam zludzen. Wylewam morze lez i po prostu nie widze sensu dalej...
 
reklama
Do góry