reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

infinity - Wiesz co ze mnie też kiepski ściemniacz jest ale zrobiłam tak , że zadzwoniłam do klinki i poprosiłam , żeby lekarz zostawił mi receptę bo gdzieś mi się zgubiła i żadnego problemu nie było. Na drugi dzień recepta już czekała na mnie. Zrobiłam tak też dlatego bo nie chciało mi się iść do innego lekarza i tłumaczyć wszystkiego a gwarancji nie było że da receptę.
 
reklama
Elleni roznica jest taka dlatego ze ja z niepokorna mialysmy podane po dwa babelki:)A ty z Jogo po jednym..

..

wiesz co, wszystko możliwe ale i nie konieczne ;) ja w pierwszym podejściu też miałam podane dwa zarodki a betę w 12dpt miałam 157 czy 175 jakoś tak, no ale przyjął się jeden zarodek. U was ta wysoka beta mogłaby świadczyć (i tego wam życzę:*) o bliźniaczej ciąży :cool2: jeżeli okaże się u ciebie czy Niepokornej pojedyncza ciąża to ja już nie mam wytłumaczenia tej różnicy bety :p
 

Infinity, Dagnes, Lilia
bardzo mi przykro, przytulam mocno
Infinity ważne że tuż za rogiem czeka kolejna szansa na maluszka. trzymam kciuki :-) i nie będziesz sama, będziemy Cię bardzo wspierać bo nikt tak nie zrozumie przez co przechodzisz jak dziewczyny stąd.

kasik36
masz bardzo dobre podejście do kolejnej próby. zrób wszystko co tylko możliwe a na pewno się uda. Ja głęboko w to wierzę.

Niepokorna Piękna beta. Gratuluję kolejnej mamusi :-):-):-)

Zuzia2011
Twoja historia jest niesamowita. Zasłużyłaś na tego Maluszka jak nikt. Mocno trzymam kciuki zaTwoją szczęśliwą ciążę!!!
 
reklama
Po prostu...dzis na usg stwierdzili ze ciaza zatrzymala sie jakis tydzien temu. Mam czekac na poronienie i isc do szpitala. Nie mialam zadnych znakow, plamien...nic.
 
Do góry