reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ptencer strasznie mi przykro. Ale głowa do góry!! Tak widocznie musiało być; co nas nie zabije to nas wzmocni.

dodora ja już w ogole bety też nie robie. Wczoraj byłam na drugim USG i przy okazji zapytałam o bete. Lekarka mi powiedziała, ze to później nie ma sensu, bo tylko w początkowej fazie ten przyrost jest taki duży, później będzie utrzymywał się na stałym poziomie. Ja oczywiście strasznie fiksowałam i robiłam co tydzień. :-D Najważniejsze że rośnie - czyli jest wszystko ok. Zaczekaj do pierwszego USG to sie wszystko wyjaśni, jak zobaczysz małą bijącą pikawkę (tylko to pewnie zobaczysz :-))
 
reklama
wera , bombel - dziewczyny ja juz fiksuję :tak: , podobnie jak ty bombel chce lecieć na betę żeby sprawdzić czy przyrasta choć lekarz już nie kazał mi się kłuć .....no ale ja jestem mądrzejsza hahahah i pójdę , żeby się uspokoić :) . Jeny dziewczyny jak dobrze , że ja tu was mam , przecież bez was bym oszalała i w ogóle nie wiem , chyba gryzłabym parkiet żeby tylko nie myśleć . Gdyby nie te bóle podbrzusza i kłucia wszystko byłoby takie pięęęęękne a tak to martwią mnie te pobolewania. Do lekarza idę już niedługo i jak tylko zobaczę ( proszę Cię Boże ) bijące serducho to spadnie mi kamień z serca.....Bombel ty już jesteś prawie na końcu tych najgorszych trzech miesięcy więc pewnie jesteś spokojniejsza :) .
 
dodora
ja Cię dobrze rozumiem, bo też fiksuje, jak w poniedziałek zobaczyłam krew to biegiem do lekarza, ale lekarz powiedział mi że plamienia często się zdarzają i nie dzieje się u mnie nic złego.....codziennie rano boję się iść do łazienki żeby nie ujrzeć plamienia, tak się boję i naprawdę świruję lekko, jeszcze moj maluch się nie urodził a już daje mi popalić, haha, mam nadzieję że do końca ciąży nie padne na zawał, z tego strachu kiedy idę do łazienki
ja wczoraj tez miałam taki dziwny dość mocny ból w podbrzuszu, aż mnie szczypało, dziwne uczucie, ale ja sobie tłumaczę że to efekt tego że dzidzia rośnie stąd te bóle :-) a betę robiłam 2 razy i koniec, bo jeśli wszystko jest ok to nie ma sensu się stresować wynikiem
 
Życzę Wam dziewczyny zdrowych,spokojnych i radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie oraz spełnienia największego marzenia. Pozdrawiam.
 
Ja również życzę Wam dziewczyny radosnych świąt, wszystkiego naj naj naj i aby ten nadchodzący nowy rok przyniósł duże pozytywne zmiany w naszym życiu!!!
 
PTENCER-kochanie bardzo,bardzo mi przykro mocno tule,wiem kochanie jak sie czujesz.Kochanie odpoczniesz mina najwspanialsze swieta w roku,i do dziela!!!!!Ja tez juz odliczam dni do nastepnej wizyty buzka mocna.
KOCHANE-dla nas wszystkich zycze w tym pieknym i radosnym dniu by nasze malenstwa tez mogly przyjsc na swiat,bysmy mogly sie radowac i zyc w szczesciu i zgodzie.dla naszych kochanych ciezarowek zycze duzo zdrowka ,uwazajcie kochane na siebie i swoje malenstwa w brzuszku nie przejeccie sie za bardzo.buzaki dla was wszystkich.
 
Witam.
piszę w nadzieje, że ktoś mi doradzi.
Dziś zrobiłam test ciążowy (jestem po czwartyn IVF - 13.12.10), ponieważ test na bHCG wypadał w Wigilię, a do poniedziałku nie chcieliśmy czekać, to miał być nasz gwiazdkowy prezent na Święta, ale nici z tego - jedna kreska.:-( Jestem załamana, mąz jeszcze bardziej, kłusimy się.
Wyczytaliśmy, że jest coś takiego jak AH - wspomagane wylęganie zarodka. Czy ktoś coś wie na ten temat?
 
reklama
Tak jest coś takiego jak AH czyli nacięcie otoczki zarodka aby mógł się łatwiej wydostać i zaimplantować w macicy .Jedni lekarze twierdzą , że pomaga w implantacji inni , że nie zwiększa znacząco odsetka ciąż . Ja jestem już po drugim razie i wiem , że jeśli dojdzie do kolejnej próby nie zapomnę o to poprosić . Za pierwszym razem miałam słaby zarodek klasy c ale się przyjął fakt , że później niestety ciąża obumarła za drugim razem zapomniałam o tym zabiegu a standardowo nie wykonują go w tym ośrodku i niestety nie było nic choć miałam zarodku dużo lepszej jakości . Nie wiem czy pomogłam ale na pewno warto o tym pogadać z lekarzem.
 
Do góry