reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ikasia - super, że z Twoim maleństwem wszystko w porządku:-). Oby ładnie rosło i nie robiło mamusi niespodzianek:tak:. Trzymam za to mocno kciuki &&&&&&&& :-)

Ona232 - nie ma sensu doszukiwać się objawów jakiś, bo mogą być one skutkiem ubocznym leków co bierzemy po transferze. Więc czy są objawy czy ich nie ma to i tak będzie dobrze. Trzymam za to mocno kciuki &&&&&&&&&:-)
 
reklama
własnie ze leków zadnych nie biore , czuje sie dobrze
w ost cyklu nie mialam takich plamien a jeszcze wczesniej plamilam jeden dzien, jak zrobimy te kariotypy to bede badac wszystkie hormony to zobaczymy co sie w nich kryje, cytologia tez ok wiec sama juz nie wiem moze to przez te moje przodozgiecie nadmierne
 
ja jestem juz po stymulacji...
jutro o 9 punkcja...
boję się..;bo ostatnio były tylko 3 pęcherzyki...
nie doszło nawet do transferu...
teraz pęcherzyków mam dużo wiecej...
lepszy lekarz...
wszytsko wydaje sie byc ok..a i tak sie bardzo boję.
 
reklama
blueskye trzeba być dobrej mysli.

Ja dzisiaj zadzwoniłam do kliniki. Mam już tylko 3 zarodki, z czego jeden bardzo dobry i dwa średnie. Transfer w poniedziałek jeśli wszystko pójdzie dobrze. Martwię się strasznie , ale nie mam na to już żadnego wpływu. Pozostaje mi czekanie i wiara że się uda.
 
Do góry