reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

zula - na punkcję potrzebna piżamka i kapcie (choć ja zamiast kapci miałam skarpetki) I jeszcze trzeba być na czczo. Pani mi zabroniła jeść i pić od 20 dnia wcześniejszego, a punkcja była umówiona na 9, ale potem w oświadczeniu podpisywałam, że nie jadłam i nie piłam ostatnie 6h. Co do wyników o których piszesz, to u mnie również w ostatniej chwili się dowiedzieliśmy, że są potrzebne uaktualnione w sobotę, a na worek była planowana punkcja, bez problemu zdążyliśmy. Nawet pani położna powiedziała, że wystarczy, aby M podjechał w poniedziałek (bo na tym ostatnim USG byłam sama). Spokojnie zdążysz z tymi wynikami
Fasun, Zabazu - czekamy niecierpliwie na dobre wiadomości i mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&
 
reklama
Masia, dzięki za wszystkie informacje. Mój jeszcze nie mąż dzisiaj poszedł na badania i właśnie w laboratorium mu powiedzieli, że wyniki z żółtaczki mogą mieć nawet do dwóch tygodni a ja idę oddać krew dopiero jutro więc nie wiem jak to będzie z tym jednym wynikiem...
 
Fusun, Ty pytałaś o immunologię. Jak najbardziej może być tak, że ma się jedno dziecię a nawet więcej dzieci i nagle nie można zajść lub traci się ciążę. Może tak się przy tym samym partnerze stać a co dopiero jak się staracie z innym partnerem. Ja tam jednak myślę, że przyniesiesz dzisiaj pozytywną betę, za co dalej kciukam:-)
 
Zula_5 troszkę się z Toba nie zgodzę jeśli chodzi o te przeciwciała tarczycy bo można je leczyć tylko , że u nas tego lekarze nie praktykują :/ I w moim przypadku ja bym nie brała szczepionek tylko wylewy . Wiem, że te wszystkie szczepionki są zabronione na świecie i różne są opinie, ale warto wszystkiego wypróbować. Ale póki co to wszystko przede mną.
 
zielone jabłuszko - nie jestem przekonana, że wszystkiego trzeba wypróbować. Każda ingerencja w układ immunologiczny jest bardzo ryzykowna. Rozmawiałam już z dwoma immunologami na ten temat i obydwoje powiedzieli, że nikt nie wie tak naprawdę jak organizm zareaguje na każdą "kurację". Możesz mi przybliżyć swoją sytuację na dziś dzień - chodzi mi o to co już masz stwierdzone. Ja mam przecieciała ANty Tg, ANA2, przeciwplemnikowe i jeszcze jedne ale zapomniałam nazwę
 
witam jestem tutaj nowa .....lecz stara w temacie wlasnie jestem po in vitro transfer mialam w czwartek i teraz czas oczekiwania>>>>>>>>istnej mordegi czy sie uda czy nie:( powiedzcie mi jak wy to przeszlyscie??


u mnie jest problem z mezem ma niskie nasienie a ja mam AMH 0,8 takze nie ma rewelacji powiedzcie mi
 
Ona232 witaj:-) niestety co do Twojego pytania to nie odpowiem bo dopiero pierwszy raz będę przez tą mękę przechodzić. Po iui byłam w miarę spokojna. Teraz też postaram się nabrać dystansu bo przecież kurde już nic zdziałać nie będzie można. Wiem, wiem starać to się mogę a panikować będę jak jasna ch....

Nie chcecie się dopisać?

27 maja zula - podglądanie wielu pęcherzyków
28 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
Czerwiec może joasia2906 - udane crio
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
06 czerwca masia123 - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
reklama
Do góry