reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie...a mogę stosować Duac ,to taka maść na trądzik, bo strasznie mnie syfi ostatnio, ale pytam , bo ona z antybiotykiem Clindamycina plus Benzoylis peroxidum ...Sylwia pomóż :-)
 
ewis - nie zaszkodzisz, ale jest niewskazany wysilek. zwlaszcza rower - dla obojga: facetow i kobitek zle wplywa na plodnosc
 
Darii Suuuuuuuuuuuuper :-)
Fusun &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za betę
zielone jabłuszko - tak szczerze to nie wiem czy warto płacić te 5 tysięcy za immunologię... Ja zrobiłam badania immunologiczne, brałam szczepionki i kuracje immunologiczne i moje wyniki nie dość, że się nie poprawiły to niektóre się pogorszyły... Napewno podstawowe badania warto zrobić ale one wtedy nie kosztują 5 tysięcy... Co do przeciwciał tarczycowych to po prostu ich się nie leczy tylko podaje się euthyrox. Taki jest schemat działania z przeciwciałami tarczycowymi. Mnie euthyrox podano dopiero jak tsh zrobiło się powyżej 2,5
Kinga, mam z lekarzami tak jak Ty. Też albo ja albo jeszcze nie mąż albo tata. Najbardziej męczące i stresujące są te mojego taty bo bardzo się o niego martwię...

A ja w sobotę dowiedziałam się, że muszę mieć aktualne badania HCV, HIV itp (mam październikowe a mój jeszcze nie mąż jakoś z lata). Lekarz mi nic nie powiedział a Panie w rejestracji dopiero w sobotę dały mi umowę i wtedy się dowiedziałam... Mam nadzieję, że to nie będzie powód do odwołania punkcji bo mogę nie mieć wyników żółtaczki na czas....

Ja dzisiaj idę znów na podglądanie. Trzymajcie kciuki

Nika za pęcherzyki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zabazu za owocną punkcję &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Masia co zabierałaś na punkcję? Jakieś specjalne przygotowania?
 
Zula kciuki za podglądanie &&& Może już dziś dowiesz się kiedy punkcja :-)

Zubazu kciuki za owocne jajkobranie. Daj znać jak się czujesz po
 
Darii, punkcję to mi już w sobotę ustalili - na Boże Ciało. Dzisiaj zobaczymy czy data będzie podtrzymana. Jakoś tak dziwnie mi bo dziewczyny, które zaczynały po mnie zastrzyki będą miały punkcję przede mną a ja biedna na samym koniuszku... Wczoraj wogóle jajnik bardzo mnie bolał (tak jak przy owu) i mam też już płodny śluz:-(
 
dziewczyny - mam do oddanie gonapeptyl 0.1 5 ampulek jak ktos chce. waznosc do czerwca 2013. i jednoczesnie poszukuje do kupienia bo ja podchodze po lecie wiec moj juz nie bedzie dobry.

dajcie znac na privie jak ktos chce gonapeptyl albo jak ktos chce sprzedac swoj
 
Jeszcze się nie wybrałam na betę. Ale za to zadzwonila do mnie pielęgniarka z gabinetu mojej pani endokrynolog z infomacją, że zwolniło się miejsce na dzisiaj. Wiec się umówiłam. Cieszy mnie to bardzo, bo w tym układzie zdążę wykonać wszystkie badania, które trzeba robić na początku cyklu i wyregulować ewentualnie to co będzie nie tak. Chciałabym zabrać moją ostatnią śnieżynkę w lipcu. Akurat "ten czas" wypadnie wtedy gdy będę miała urlop co też mnie bardzo cieszy, bo nie będę musiała się znowu w pracy opowiadać wszystkim ciekawskim, dlaczego znowu mnie tak długo nie było...
 
reklama
Zula, spokojnie nie masz się czym martwić Lekarze wiedzą co robią :tak: Dzisiaj Ci dostaniesz odpowiednie leki tak, zeby wszystko było dobrze...
 
Do góry