reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun co Ty gadasz?:szok: czemu uważasz ,że się nie udało?????

Mam to samo przekonanie co po dwóch poprzednich transferach, poparte brakiem jakichkolwiek objawów i dwoma negatywnymi testami sikanymi (wiem, one mogą ciąży nie pokazać na wczesnym etapie, ale i tak je zrobiłam - te bardziej czułe). Czuje się okresowo od 6 dpt, bardzo okresowo. Tylko leki powstrzymują @
 
co do przekonania myślę,że większość z nas ma takie za każdym razem...ciężko nam uwierzyć ,że w końcu się uda...a jednak się często udaje...ja mocno zaciskam &&&& za jutro :-)
 
Dziekuje dziewczynk!!!
Wszystkim nam sie uda!
Fusun ja zrobilam wczesniej bete czyli 7dpt, bo wlasnie od 2 dni meczyly mnie bole @ i jak co miesiac mnie syfami wysypalo. Bylam pewna, ze sie nie udalo, tylko chcialam miec czyste sumienie i wziazc na te bole diclofenak, bo 2 dni jechalam na nospie. Teraz tez mam te @ bole

Fusun juz dzisiaj mocno zaciskam kciuki za jutrzejsza bete
 
IKasia robie bete w szpitalu polozniczym. Tam mam wynik po godz :-)
Jeszcze chyba powtorze we wtorek.
Dr mi obliczyla, 2-3 luty, jak wszystko bedzie ok :-)
 
to Ty już LUTUWECZKA będziesz...ja sie łapie na styczen..kolo 18-go...

A takie bóle jak na @ są normalne...ja mam takie do tej pory..i ciągle mam problemy z cerą:(....syfi mnie strasznie...co jeden zniknie to pojawia sie następny...mam nadzieje ze to sie niedługo uspokoi...
 
reklama
taką wiadomość znalazłam odnośnie programu dofinansowania do INV

Tylko dwie kliniki spełniają wymogi formalne programu in vitro - Medonet.pl


tylko dwie kliniki póki co...

Jaaasne. Juz to widze. A spelniaja kliniki znajomych lekarzy. Tak zwykle w naszym kaju bywa. Takie mizerne wsparcie i dla takiej garstki ludzi a oni z tego takie halo robia. Beda teraz debatowac o tym tygodniami. Chociaz ja nie wiem jak oni chca to finansowac jak ich pieniadze np u mnie by tylko pol procedury pokryly...
 
Do góry