reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Asia_77 - to w zasadzie już niedługo. A wyniki na pewno będą ok. Musiałabyś mieć jakieś zmiany, żeby coś było nie tak, ja miałam dawnego do badania polipa co mi wycięli i też wszystko było super.
 
reklama
Witajcie dziewczyny, mam pytanie przygotowuję się do inv, jestem w 3dc czy można ćwiczyć? wiem że po transferze (mam nadzieję że będzie) to nie będę ćwiczyć, ale do tego czasu można się poruszać?
 
Kinga trochę się boję ,bo mam mięśniaka, którego wykryli mi podczas cesarki. Na szcęście nie zmienia rozmiarów.
Ewis ja nie słyszałam o żadnych p/wskazaniach do ćwiczeń przed stymulacją, ale może koleżanki powiedzą Ci dokładnie
 
Kinga - no ja tez co chwilkę biegam do jakiegoś lekarza, albo na jakieś badania, żeby sprawdzić czy coś się nie dzieje złego i przez to moje crio ciągle się odwleka :wściekła/y:
 
darii kciuki za dzisiejszą bete....dawaj od razu znac&&&&&&

swoją drogą fajnie masz ze masz czynne llabo w niedziele:)
 
Kinga - no ja też mam nadzieję, że to bieganie się kiedyś skończy.

Sylwia - wczoraj w nocy nasunęła mi się pewna myśl i dziś od rana siedzę i ryczę :-( Zrobiłam TK jamy brzusznej + miednicy. Na wyniku jest zapis: "Prawy jajnik około 40x23x32 mm, w jego obrębie widoczna struktura ulegająca silnemu wzmocnieniu w części obwodowej wielkości około 22 mm - ognisko endometriozy? Lekarz mnie badał wykluczył endometriozę.

Po prawej stronie na linii bikini mam pieprzyka. Powiedz mi, czy jest to możliwe, że ta struktura w części obwodowej jajnika to może być guzek i na badaniu USG tego nie widać?
 
reklama
Do góry