reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilia od pierwszego dnia cyklu (niektórzy podają że od dnia w którym kończy się miesiączka). Zakończyć się powinno najpóźniej 2 dni przed transferem.

Hmmm, czy ja wiem, dla mnie to takie przedłużenie tego co nieuniknione. Cały czas mi się marzy coś takiego, ale to nie za mojego życia pewnie stworzą.
Czy w przyszłości kobiety już nie będą rodzić dzieci? - Nowe technologie w INTERIA.PL

A wracając ze strefy marzeń do rzeczywistości. Jeżeli uważasz, że widok ciężarnej koleżanki mógłby spowodować pogorszenie się Twojego nastroju to poczekaj z odwiedzinami. To wszystko zależy kochana jak się czujesz na siłach, ale nie ryzykuj żeby nie miało to wpływu na Twoje samopoczucie po transferze...
Chociaż powiem Ci, że ja od dawna wyłapuję z otoczenia same ciężarne. Nie wiem ale mój mózg działa tak selektywnie, że widzę tylko brzuchy ciążowe i czasami mam wrażenie że mnie prześladują ;-).
 
reklama
sylwia- mnie też prześladują ciężarne kobiety lub ewentualnie wózkarze. Normalnie wszystkie kobiety są w ciąży albo bardzo niedawno urodziły, tylko ja stanowię wyjątek ;-)
ikasia-cudowne zdjęcie, zazdroszczę :-)
asia-jeśli zdecydujesz się na prywatną wizytę u endokrynologa, to ja do Bielska jeżdżę do lekarki, którą mogę polecić
 
Sylwia ja również myślę o Twojej sytuacji i na Twoim miejscu jeszcze bym próbowała.

Co do kobiet ciężarnych to też je wszędzie widzę, mało tego mieszkam na nowym osiedlu gdzie 90% mieszkających tam małżeństw mają dzieci albo są w ciąży...
 
Pisałyście coś o TSH, moje to 0,784 a fT4 18,15 nic mi lekarz nie mówił na temat wyniku... ale mi sie wydaje ze fT4 jakies wysokie...ale nie wiem co to znaczy, nie znam się.
 
Wpadłam z rana, na chwilkę, żeby życzyć Wam udanego dnia.
Za moment muszę jechać na badania - glukoza i insulina. Na samą myśl o tym ulepku to mnie wykręca. Bleeee.
Nic to, dam radę :-)

A Wam przesyłam dużo słoneczka i jeszcze więcej uśmiechów.

stylowi_pl_dziecko_4133156.jpg
 
Witajcie kochane!

Ja również życzę Wam miłego dnia! :-)

Zaraz jade na pobranie, bo jest od 8.00. A moje bóle @ dalej są i małpa się przepycha jak nie wiem co :wściekła/y:
 
Dziewczyny mnie też prześladują ciężarne :szok: już od dłuższego czasu. A wczoraj to już jakieś apogeum. Byłam kupić prezent dla mojego M 10letniej siostrzenicy i daję słowo wczoraj na zakupy ruszyły same ciężarne w różnym zaawansowaniu...
 
sylwia ja też chyba bym poczekała z tymi zarodkami...kurcze, moze cos sie zmieni,...moze endo sę poprawi..moze porozmawiaj jeszcze z lekarzem? Poza tym przeciez ja mialam podanego maluszka przy endo 7...i co...i Maluszkowi sie spodobało:)
 
reklama
Do góry