reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To klinika w Czechach oni nawet nie każą badać progesteronu. Tylko chcieli wynik bety i teraz kazali przyjechać na USG 27.11
A nie masz tutaj swojego lekarza żeby się skonsultować?
Może tam wychodzą z założenia że nie należy wspomagać, jak ma sie utrzymać to utrzyma.?!
Aczkolwiek niski progesteron może się przyczynić do poronienia z tego co czytałam więc ja bym raczej szukała kontaktu do lekarza
 
A nie masz tutaj swojego lekarza żeby się skonsultować?
Może tam wychodzą z założenia że nie należy wspomagać, jak ma sie utrzymać to utrzyma.?!
Aczkolwiek niski progesteron może się przyczynić do poronienia z tego co czytałam więc ja bym raczej szukała kontaktu do lekarza
W środę mój lekarz przyjmuje to podjadę jego dopytać i od razu USG zrobię
 
Hej, gratuluje bety:) i trzymam kciuki za Twój progesteron. Dałaś mi nadzieję Twoją 6dniową blastką. Ja w pierwszej procedurze miałam dwie 5dniowe blastki i dwa nieudane transfery, teraz w 3ciej mam tylko jedną 6dniową. Mogę wiedzieć jakiej klasy miałaś zarodek? I czy transfer na sztucznym czy naturalnym cyklu? Co przyjmujesz oprócz progesteronu? Acard? Encorton? Mialas może Azh i embryoglue? A co do progesteronu przy pierwszym miałam utrogestan i prolutex ale wyszło mi straszne uczulenie na brzuchu po prolutexie:( i za drugim razem miałam utrogestan i besins. Sprawdzę jakie dawki I Ci napisze. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wzrost...
6dnowa blatka 4BB - zarodek był adoptowany, bo nasze nam się skończyły i nie chciałam kolejnej stymulacji i punkcji przechodzić. Cykl sztuczny bo po poronieniu nie mogłam okresu dostać. Oprócz Progesteronu i Cyclogestu biorę Estrofem (2x2 dziennie doustnie i 1x2tab dowcipnie, ale od dzisiaj dowcipnie mam już nie brać), Acard 75, Metypred i Kwas foliowy. Przy poprzednich transferach miałam embryoglue a teraz Azh. To był mój 5 transfer - przy 4 blastka była 5dniowa 4AA i się wogle nie udało.
 
Napisze jak beta będzie pozytywna po na przy roście mam sprawdzić
Czyli kiedyś już stosowałaś prolutex i miałaś uczulenie dlatego besins ? A teraz z racji niskiego progesteronu zmiana na prolutex mimo plam? Mnie to strasznie swedzialo i wyglądało jak pokrzywka i dłuuugo schodziło...Ale faktycznie progesteron trzymał się
 
6dnowa blatka 4BB - zarodek był adoptowany, bo nasze nam się skończyły i nie chciałam kolejnej stymulacji i punkcji przechodzić. Cykl sztuczny bo po poronieniu nie mogłam okresu dostać. Oprócz Progesteronu i Cyclogestu biorę Estrofem (2x2 dziennie doustnie i 1x2tab dowcipnie, ale od dzisiaj dowcipnie mam już nie brać), Acard 75, Metypred i Kwas foliowy. Przy poprzednich transferach miałam embryoglue a teraz Azh. To był mój 5 transfer - przy 4 blastka była 5dniowa 4AA i się wogle nie udało.
Dzięki za wiadomość 🥰 my mamy właśnie 4bb...czeka aż będę gotowa. A w jakim wieku jesteś? A wcześniej miałaś azh? Czy tylko teraz? I rozumiem że teraz beż embryoglue? Powodzenia!!❤
 
Dzięki za wiadomość 🥰 my mamy właśnie 4bb...czeka aż będę gotowa. A w jakim wieku jesteś? A wcześniej miałaś azh? Czy tylko teraz? I rozumiem że teraz beż embryoglue? Powodzenia!!❤
Mam 33 lata. Wcześniejsze transfery na embryoglue. U mnie tak dziwnie co drugi transfer się udaje (1,3 i 5 udane - z tym, że 1 i 3 poronienie w 6 i 7 tygodniu i teraz dodatkowo mam zastrzyki heparyny). Tak, teraz bez embryoglue tylko Azh.
 
reklama
Czyli kiedyś już stosowałaś prolutex i miałaś uczulenie dlatego besins ? A teraz z racji niskiego progesteronu zmiana na prolutex mimo plam? Mnie to strasznie swedzialo i wyglądało jak pokrzywka i dłuuugo schodziło...Ale faktycznie progesteron trzymał się
Wcześniej nie brałam prolutex.
Biore od 3 dni (od dnia transferu).
Po 5 min wychodzą mi plamy /pokrzywka ale bardziej mnie to boli niż swędzi.
 
Do góry