reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć!

Pomózcie, bo sie zamartwiam 😟
25.10 mialam punkcje, protokół krótki z antagonista, od samego początku stymulacji bylam bardzo rygorytycznie sprawdzana, bo bylam/jestem w grupie ryzyka hiperki.
Ze względu na badania genetyczne transfer jest odroczony. Po punkcji lekarz zlecił zeby dwa dni pozniej zrobic badanie: fibrynogen, d-dimer i e2. No i w piątek wszystko było podwyższone. Dzisiaj na wizycie lekarz, mowil ze to jest mozliwe nie ma duzego przyrostu ale sprawdzimy jeszcze raz. No i dzisiaj fibrynogen i e2 ladnie sie unormowaly a d-dimer poszybował w gore i jak w piątek byl 0,79ug/ml tak dzisiaj jest 1096ng/ml (uwaga są inne jednostki). Juz lekarz poinformowany, czekam na receptę na zastrzyki przeciwzakrzepowe

Martwię się. Miala któraś tak? Jest to normalne? Jak to tak dalej pojdzie to ja szybciej na zawał zejde😪

Jezeli chodzi o jakiekolwiek objawy hiperki, to tylko na USG jest nie duza ilosc plynu, nic mnie nie boli, nie dusze się, obwód brzucha raczej sie nie zmienił za duzo, bo nie widze tego ze względu na moją faldke.
 
reklama
Jeśli ktoś się zastanawiał nad wykupieniem któregoś pakietu w Gyncentrum to od 26.10 wzrosły ceny... Pakiet na który jutro mieliśmy podpisywać umowe bez ryzyka finansowego kosztował 22,900zł dziś coś mnie tknęło żeby zadzwonić i dopytac o jedna rzecz a pani mnie poinformowała że cena wzrosła do 32,900zł jesteśmy z mężem zrozpaczeni jeszcze na ostatniej wizycie nasza pani doktor poinformowała że jeśli bedziemy miec jakies zarodki to będą podawane mrożone więc nawet kupując pakiet 2+1 ktory teraz kosztuje 20,900zł trzeba za każdym razem bedzie dopłacać 2490 za mrożony...
 
O masakra…
Byłaś u niego w Krakowie?
Obserwuje go na Instagramie i wydaje się człowiekiem bardzo empatycznym. Ba, z sercem na dłoni. Jestem w ciężkim szoku jak można tak podejść do pacjentki, lekarz z taka klasa i renoma 🥺 sama myślałam nad wizyta u niego jeszcze przed in vitro.
Trzymaj się kochana! ❤️
O jakim lekarzu mowa?
 
Jeśli ktoś się zastanawiał nad wykupieniem któregoś pakietu w Gyncentrum to od 26.10 wzrosły ceny... Pakiet na który jutro mieliśmy podpisywać umowe bez ryzyka finansowego kosztował 22,900zł dziś coś mnie tknęło żeby zadzwonić i dopytac o jedna rzecz a pani mnie poinformowała że cena wzrosła do 32,900zł jesteśmy z mężem zrozpaczeni jeszcze na ostatniej wizycie nasza pani doktor poinformowała że jeśli bedziemy miec jakies zarodki to będą podawane mrożone więc nawet kupując pakiet 2+1 ktory teraz kosztuje 20,900zł trzeba za każdym razem bedzie dopłacać 2490 za mrożony...
Ogromne koszta....
 
Jeśli ktoś się zastanawiał nad wykupieniem któregoś pakietu w Gyncentrum to od 26.10 wzrosły ceny... Pakiet na który jutro mieliśmy podpisywać umowe bez ryzyka finansowego kosztował 22,900zł dziś coś mnie tknęło żeby zadzwonić i dopytac o jedna rzecz a pani mnie poinformowała że cena wzrosła do 32,900zł jesteśmy z mężem zrozpaczeni jeszcze na ostatniej wizycie nasza pani doktor poinformowała że jeśli bedziemy miec jakies zarodki to będą podawane mrożone więc nawet kupując pakiet 2+1 ktory teraz kosztuje 20,900zł trzeba za każdym razem bedzie dopłacać 2490 za mrożony...
w pakiecie 2+1 masz 3 transfery darmowe. To sa cale procedury. Od punkcji do transferu
 
reklama
nie chce mi sie szukac umowy ale my z tego korzystalismy i u nas ze wzgledu na badanie zarodkow nie bylo mozliwosci innego transferu. Dopytaj o to bo dziwne, zeby to zmienili
Tak dopytam jeszcze jutro u nas też właśnie bedzie badanie zarodków zrobiłam jeszcze screena z strony bo umowe mamy na cene 16.900 ale tu też pisze że niemrozonych
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-10-30-20-25-05-954_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-30-20-25-05-954_com.android.chrome.jpg
    282,2 KB · Wyświetleń: 46
Do góry