reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłam dziś z ciekawości betę i jest 464 (12dpt) tym razem wzrost o 78 % wyszedł niby ok ale już panikuje że coś nie tak :-/
Tak bywa że przy pierwszych dniach taki duży wzrost a teraz tak slabo ? :-(
 
reklama
Podczas poprzedniej stymulacji miałam kanałówkę 😳 lekarz tylko przestrzegał przed ewentualnym braniem antybiotyku przed transferem, do reszty nic nie miał.
Osobiście sie zastanawiałam, czy ta stymulacja nie miała nic do tego chorego zęba 🥹 badam je na bieżąco, noszę aparat, więc bylo to dla mnie totalne zaskoczenie😳
Mnie też pomimo kontroli wczesniej nagle bolą zęby
 
Pozdrawiam wszystkie forumowe ciotki 😁
Całe 5,7 cm szczęścia 😍
 

Załączniki

  • E1826253-AAD5-43AE-9E4D-481F64B4967C.jpeg
    E1826253-AAD5-43AE-9E4D-481F64B4967C.jpeg
    579,4 KB · Wyświetleń: 122
Zrobiłam dziś z ciekawości betę i jest 464 (12dpt) tym razem wzrost o 78 % wyszedł niby ok ale już panikuje że coś nie tak :-/
Tak bywa że przy pierwszych dniach taki duży wzrost a teraz tak slabo ? :-(
A ile było poprzedniej? Kiedy robiłaś poprzednią??
Hmmm.....


Pozdrawiam wszystkie forumowe ciotki 😁
Całe 5,7 cm szczęścia 😍
Ciotki witają :)
Drożdże jesz, że tak rośnie? ;)
 
A ile było poprzedniej? Kiedy robiłaś poprzednią??
Robiłam we wtorek było 252. Dziś się przestraszyłam bo ten brzuch mnie tak dziwnie bolał, ból idzie w nogi, rwie mnie w lewej pachwinie i pewnie przez poprzednie poronienie teraz się nakręcam z nerw że coś nie tak.
Teraz jeszcze myślę czy może na te bóle brzucha ma wpływ luteina?! Strasznie mnie podrażniła, ciągle piecze, swędzi ...?!
 
reklama
Robiłam we wtorek było 252. Dziś się przestraszyłam bo ten brzuch mnie tak dziwnie bolał, ból idzie w nogi, rwie mnie w lewej pachwinie i pewnie przez poprzednie poronienie teraz się nakręcam z nerw że coś nie tak.
Teraz jeszcze myślę czy może na te bóle brzucha ma wpływ luteina?! Strasznie mnie podrażniła, ciągle piecze, swędzi ...?!
Powtórzyłabym tę betę...
Mam nadzieje, że jednak jest wszystko OK.
Mocne kciuki za Ciebie!
 
Do góry