reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Stomatolog
Kobietki mam pytanko, czy w trakcie stymulacji można chodzić do stomatologa? Czy są jakieś przeciwskazania?
Zastanawiałam się nad tym poważnie, gdy miałam do zrobienia koronki. Wg stomatologa przeciwwskazań nie było, ale ja nie wiedziałam, jak będę znosić stymulację i to leczenie jednocześnie... więc zrezygnowałam. Ale chodziło o kosmetykę, nie konieczne leczenie. Najlepiej mieć jednak przed potencjalną ciążą wyleczone zęby.
 
Zastanawiałam się nad tym poważnie, gdy miałam do zrobienia koronki. Wg stomatologa przeciwwskazań nie było, ale ja nie wiedziałam, jak będę znosić stymulację i to leczenie jednocześnie... więc zrezygnowałam. Ale chodziło o kosmetykę, nie konieczne leczenie. Najlepiej mieć jednak przed potencjalną ciążą wyleczone zęby.
A tu chodzi o jedynkę 🙄
 
Zwycięstwo! Jestem bogatsza o dwie pary spodni ;) i są z taką elastic gumka o jaka wygoda nic nie ciśnie ;)
No tak to ja lubie do sklepu.

Żegnaj rozmiarze 36 😭😭🫣🫣
Ja przwd ciaza schudlam 20kg i nosilam rozmiar od s do m.Teraz jak sie wcisne w xl jest dobrze🤪Ale jak popatrze na corcie ktora ma juz 2 lata to mam gdzies rozmiar.Wiem ze bylo warto mimo dodatkowych kg ktorych nie moge zrzucic bo wrocilam do pracy a tam slodkie plynie strumieniami😉
 
Zwycięstwo! Jestem bogatsza o dwie pary spodni ;) i są z taką elastic gumka o jaka wygoda nic nie ciśnie ;)
No tak to ja lubie do sklepu.

Żegnaj rozmiarze 36 😭😭🫣🫣
Żegnaj na małe krótkie 9-10 miesiecy😉
Ja miałam nadzieję że w końcu wymienię garderobę po ciąży a tu nic🤣 na początku po porodzie owszem nie mieściłam się w spodnie ale szybko powrócił poprzedni rozmiar 😉
 
reklama
Stomatolog
Kobietki mam pytanko, czy w trakcie stymulacji można chodzić do stomatologa? Czy są jakieś przeciwskazania?
Podczas poprzedniej stymulacji miałam kanałówkę 😳 lekarz tylko przestrzegał przed ewentualnym braniem antybiotyku przed transferem, do reszty nic nie miał.
Osobiście sie zastanawiałam, czy ta stymulacja nie miała nic do tego chorego zęba 🥹 badam je na bieżąco, noszę aparat, więc bylo to dla mnie totalne zaskoczenie😳
 
Do góry