reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Pamiętaj jak jechałam na transfer mojego jedynego zarodka. Szczerze byłam załamana.. to był mój 4 transfer, 2 stymulacja i tylko jeden kropek.
Dzisiaj ten kropek ma 3 lata i gania mi po domu 🤩. Nigdy nie trać nadzieji 😘
Nie tracę, po prostu w szoku jestem gigantycznym. Jedna komórka... postanowiła się zapłodnić mimo słabych parametrów nasienia.. dziś embriolog mi mowi że 1 klasa.. No ja sama nie wiem co się dzieje 😅😅
 
reklama
@anulka36 O której masz wizytę?
Wlasnie jestem już po.Wynik dzisiejszy estriadiolu podskoczył z 340 pl/ml na 1300pl/ml. Na pon punkcja,doktor mówił,że możliwe ,że będzie nawet 4,5 komórek. Zadowolony był.Nabrałam nadziei, że się może udać.Trzymam kciuki za twojego kropeczka i za każdą nas ,której największym marzeniem jest tulić swe dziecko.❤
 
Wlasnie jestem już po.Wynik dzisiejszy estriadiolu podskoczył z 340 pl/ml na 1300pl/ml. Na pon punkcja,doktor mówił,że możliwe ,że będzie nawet 4,5 komórek. Zadowolony był.Nabrałam nadziei, że się może udać.Trzymam kciuki za twojego kropeczka i za każdą nas ,której największym marzeniem jest tulić swe dziecko.❤
No widzisz, same dobre wieści dziś ;-)
W końcu przyjdzie ten dzień że będziemy je tulić, trudna to droga ale trzeba walczyć:)
Czyli za tydzień transfer? 😉
 
No widzisz, same dobre wieści dziś ;-)
W końcu przyjdzie ten dzień że będziemy je tulić, trudna to droga ale trzeba walczyć:)
Czyli za tydzień transfer? 😉
Nie,ja chce zbadać zarodek,jeśli jakikolwiek będzie .Więc będę czekać co będzie dalej.Nie mogę sobie pozwolić na podanie zarodka bez badania.Za dużą stratę przeszłam w 18 tyg. , 4 lata temu.
 
Nie,ja chce zbadać zarodek,jeśli jakikolwiek będzie .Więc będę czekać co będzie dalej.Nie mogę sobie pozwolić na podanie zarodka bez badania.Za dużą stratę przeszłam w 18 tyg. , 4 lata temu.
Aa no tak, przepraszam, mówiłaś a mi to jakoś wyleciało:-/
A jak jest w przypadku zarodkow po badaniu, jeśli wszystko ok to się czeka do następnego cyklu i wtedy transfer?
Ja myślałam też o badaniu po stracie ale lekarz trochę zniechęcał nas do tego i postanowiłam pójść za jego radą, jedynie te kariotypy robiliśmy
 
reklama
Do góry