reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aa no tak, przepraszam, mówiłaś a mi to jakoś wyleciało:-/
A jak jest w przypadku zarodkow po badaniu, jeśli wszystko ok to się czeka do następnego cyklu i wtedy transfer?
Ja myślałam też o badaniu po stracie ale lekarz trochę zniechęcał nas do tego i postanowiłam pójść za jego radą, jedynie te kariotypy robiliśmy
Spokojnie,już mogę o tym pisać,minęło sporo czasu.Ok miesiąca chyba będę czekać na wynik badania ,jeśli będzie wogole jakiś zarodek.My też mamy przebadane kariotypy,są ok,a mimo to wada genetyczna była.Fakt ,że znowu jak coś to koszta ,bo muszę pożyczyć ,ale spokój ducha przy tym to nic,przez co przeszłam .
 
reklama
Spokojnie,już mogę o tym pisać,minęło sporo czasu.Ok miesiąca chyba będę czekać na wynik badania ,jeśli będzie wogole jakiś zarodek.My też mamy przebadane kariotypy,są ok,a mimo to wada genetyczna była.Fakt ,że znowu jak coś to koszta ,bo muszę pożyczyć ,ale spokój ducha przy tym to nic,przez co przeszłam .
Myślę że dużo par musi się zadłużać żeby się udało uzyskać to upragnione szczęście, ale jak mówisz warto dla swojego spokoju. Nawet nie chce sobie wyobrażać tego co musiałaś przejść ;-(
Będą śliczne zarodeczki, mocno w to wierzę! sama widzisz cuda się zdarzają;-)
 
Myślę że dużo par musi się zadłużać żeby się udało uzyskać to upragnione szczęście, ale jak mówisz warto dla swojego spokoju. Nawet nie chce sobie wyobrażać tego co musiałaś przejść ;-(
Będą śliczne zarodeczki, mocno w to wierzę! sama widzisz cuda się zdarzają;-)
Tak ,cuda sie zdarzają.Musimy w to wierzyć,dopóki jest nadzieja.Mi przy 1 transferze test ciążowy przy blatce wykrył ciąze w 5 dpt.Więc szybko,trzymam kciuki za twojego kropeczka😊
 
Jestem w cyklu transferowym. Mam 1 zarodek. Transfer przewidziany na 7.10. Biorę Estrofem i Metypred - strasznie kłują mnie jajniki. Czy to normalne?
 
Myślę że dużo par musi się zadłużać żeby się udało uzyskać to upragnione szczęście, ale jak mówisz warto dla swojego spokoju. Nawet nie chce sobie wyobrażać tego co musiałaś przejść ;-(
Będą śliczne zarodeczki, mocno w to wierzę! sama widzisz cuda się zdarzają;-)
Jak sie czujesz?leżysz czy robisz wszystko jak każdego dnia?
 
Jak sie czujesz?leżysz czy robisz wszystko jak każdego dnia?
:-) ogólnie to wczoraj jak wróciłam zjadłam trochę obiadu i tak mnie spanie wzięło że do 18 mnie nie było, później też taka śniętą byłam więc tylko kolację zrobiłam i gnilam na kanapie :-) dziś w sumie jest ok tylko brzunio mnie boli i ciągnie do pachwiny zwłaszcza z lewej strony, ale dziś już wyciągnęłam staruszka do lasu trochę No i mam plan coś porobić na dworze bo piękna pogoda :) przeprowadziliśmy się 1,5 miesiaca temu na mazury to tu leżenie to grzech ;-)
A jak Twoje samopoczucie przed jutrem ? O której będą się do Ciebie dobierać?
 
reklama
Do góry