reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dr miałam się dziś przypomnieć i jak to zawsze czasu nie ma by odebrać. Nie wiem czy będzie ta wizytka dziś... 👀👀
Najwyżej mu SMS napisze... i będę jechać na pale... bo zapisana nie jestem. Miało być tylko na telefon 😅
 
reklama
Tak do 40.Wczoraj z lekarzem troche dyskutowałam,czy przez to nie będą moje komórki zdegenerowane,ze przeciągnięta stymulacja,mowi ,że wazne ,ze rosną.Liczy ,ze będzie 6 komórek z tych pęcherzyków,doktor ma 20 lat doświadczenia,wierzy ,że będzie dobrze.Chce żeby była ciąża choć z jednego zarodka.Jutro wizyta.
Na pewno znajdą tam coś dobrego, finalnie ważna jest jakość tych komórek a nie ilość
 
Kobietki ja też świętowałam z suplami...
Cuda wianki

4 procedury dupa. Czego to się nie robiło.

Musi być po prostu ten dobry cykl...

Ja byłam chora miałam stan zapalny węzłów. Brałam normalnie antybiotyk penicylinę i skończyłam go dwa dni przed transferem. Dobrze zrobiłam bo to wyleczyłam a zarodkowi to nie przeszkodziło by się zadomowić.

Kiedyś nadejdzie i wasz cykl
 
Kobietki ja też świętowałam z suplami...
Cuda wianki

4 procedury dupa. Czego to się nie robiło.

Musi być po prostu ten dobry cykl...

Ja byłam chora miałam stan zapalny węzłów. Brałam normalnie antybiotyk penicylinę i skończyłam go dwa dni przed transferem. Dobrze zrobiłam bo to wyleczyłam a zarodkowi to nie przeszkodziło by się zadomowić.

Kiedyś nadejdzie i wasz cykl
Jak Twoja wizyta ? ☺️
 
reklama
Do góry