reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie, od wtorku jedynie mam brac 3x estrofem i luteine.
Zadzwoniłam dziś do kliniki i Pan doktor raczył oddzwonić w końcu.
Pierwsze co to po co się Pani tak denerwuje, brak wiadomości to dobre wiadomości.. nosz kur.. po jajco.. 🫢
Oczywiście nie przyznał oficjalnie że to z za długiej stymulacji, on sam nie rozumie co się stało. Sprawdził że za 1 razem miałam krotki protokół i może dlatego lepszy wynik.
No nic, dowiedziałam się tyle że ta moja jedna komóreczka postanowiła się jednak zapłodnić więc czekamy czy się uchowa do soboty. Rada lekarza to idź na grzyby czy ryby ewentualnie relanium bo za bardzo nerwowa jestem. Ciekawe czy chłop by się w takiej sytuacji nie denerwował.
Jeszcze obudziłam się dziś z zapchanymi zatokami, cieknie jak z kranu, coś mnie rozkładać chce, jak zawsze pod górę musi wszystko iść i bądź tu człowieku spokojny.
Dla relaksu za radą doktorka poszłam pielić kostkę z chwastów 🤣
Trzymam mocno kciuki za tą jedyną komóreczkę,musi być ta jedyna szczęśliwa.❤
 
reklama
Od wczoraj mam bóle jak na @ a już myślałam że będę mieć z tym spokój. W nocy mało co spałam... dziś to samo.

Jeszcze na dziada idę do swojego dr (nie z kliniki). Napisałam do niego maila (rejestracja nie chciała mnie zapisać bo niby nie przyjmuje na nfz) i zapytałam kiedy mogę na USG. No to kazał mi wczoraj dzwonić. On przyjmuje tylko prywatnie ale kazał mi podejść w pt do siebie przed pacjentkami... to wiecie tak czy tak na dziada...ale ja nie wymuszalam czy coś...
Tak czy tak mi dziwnie
 
Dziewczyny jakie witaminy/ suplementy polecacie na poprawę nasienia?
u nas nic nie pomogło 😒 najpierw TenFertil On zalecony przez androloga, potem płodna dieta od dietetyka, do tego wszystkie witaminy osobno żeby były większe dawki, jakiś olej z czarnuszki, wszystkie cuda o jakich uda się coś wyczytać 😬 i dupa, po 9 miesiącach gorzej było niż przed kuracją
 
Dziewczyny mam przedłużona dalej stymulacje,w sobote kolejny podgląd,pecherzyki wolno rosną.Mam dylemat,mam teraz lek Mensimorm 450 j wziac,a mam 3 opakowania po 150 j,czy każdy musze rozpuszczać w fiolce z opakowania?Czy mogę w 1 fiolce rozpuszczalnika zozrobic 3 proszki po 150 j?
 
Dziewczyny mam przedłużona dalej stymulacje,w sobote kolejny podgląd,pecherzyki wolno rosną.Mam dylemat,mam teraz lek Mensimorm 450 j wziac,a mam 3 opakowania po 150 j,czy każdy musze rozpuszczać w fiolce z opakowania?Czy mogę w 1 fiolce rozpuszczalnika zozrobic 3 proszki po 150 j?

Tak. Lepiej rozpuścić kazdy. Zabawa z tym wiem.
Wkuj się raz i zmieniaj tylko napełnioną strzykawkę o ile kumasz o co mi chodzi.
 
reklama
u nas nic nie pomogło 😒 najpierw TenFertil On zalecony przez androloga, potem płodna dieta od dietetyka, do tego wszystkie witaminy osobno żeby były większe dawki, jakiś olej z czarnuszki, wszystkie cuda o jakich uda się coś wyczytać 😬 i dupa, po 9 miesiącach gorzej było niż przed kuracją
Rozumiem
Pytam bo my tez cuda na kiju próbujemy 😁
 
Do góry