reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jeździłam przy pierwszej stymulacji do Białegostoku do kliniki Bocian , choć miałam bardzo daleko , a z końcem zeszłego roku otworzyli placówkę w Gdańsku i kolejna stymulację robiłam tu - miałam opiekę fantastyczna , w zasadzie dalej mam... i na prawdę polecam to miejsce i lekarze , embriolodzy i dziewczyny z recepcji , pielegniarki każdy bardzo pomocny
A w Gdańsku też Bocian?
Ja jeździłam przy pierwszej stymulacji do Białegostoku do kliniki Bocian , choć miałam bardzo daleko , a z końcem zeszłego roku otworzyli placówkę w Gdańsku i kolejna stymulację robiłam tu - miałam opiekę fantastyczna , w zasadzie dalej mam... i na prawdę polecam to miejsce i lekarze , embriolodzy i dziewczyny z recepcji , pielegniarki każdy bardzo pomocny
Ale nadal Bocian ?
Ja jestem w invicie w wawie, ale po tym myślę że zmienię tylko nie wiem czy zostać u nich tyle że w Gdańsku czy całkiem inna wybrać. Przeprowadziliśmy się niedawno na mazury i do Gdańska miała bym połowę bliżej
 
reklama
i była szczęśliwa ta stymulacja?
Wydaje mi się, że za każdym razem miałam przedłużaną. Ostatnia to była strzał w 10. Z 12 komórek mieliśmy 8 zarodków - 6 x 3 dniowy i 2 ładne blaski.
Np z 5 stymulacji nie mieliśmy nic .. miałam jakieś inne leki. Wgl był szał - 15 komórek.. ale zarodków nie było żadnych 🤷🏼‍♀️.
Loteria.. to całe invitro to jest loteria
 
Razem z tych 7 stymulacji miałam 19 zarodków.
Z jednego 3 dniowego (jedynego zarodka ze stymulacji) mam córkę 😍
Z innym 3 dniowym zaszłam w ciąże ale nie na długo.
Nooo i teraz jestem w 11 tc także z 3 dniowym 🤷🏼‍♀️
Wykorzystałam 13 zarodków, mam jeszcze 6 🤯
To pięknie,a jak długo mialas stymulacje?
 
Razem z tych 7 stymulacji miałam 19 zarodków.
Z jednego 3 dniowego (jedynego zarodka ze stymulacji) mam córkę 😍
Z innym 3 dniowym zaszłam w ciąże ale nie na długo.
Nooo i teraz jestem w 11 tc także z 3 dniowym 🤷🏼‍♀️
Wykorzystałam 13 zarodków, mam jeszcze 6 🤯
Ja tak bym chciała choć 1 zarodek dobry,powiedzieliśmy,że to już nasze ostatnie podejście,mają wykorzystać wszystkie zamrożone plemniki. Jutro mam podgląd stymulacji,ale doktor na ostatnim usg wspominała,że może być różnie,ze na pewno jesteśmy też przygotowani na niepowodzenie.Mnie dziś bardziej bolą jajniki.Tak bym chciała ,żeby się udało,żeby każdej z nas spełniło się takie marzenie.❤
 
T
A w Gdańsku też Bocian?

Ale nadal Bocian ?
Ja jestem w invicie w wawie, ale po tym myślę że zmienię tylko nie wiem czy zostać u nich tyle że w Gdańsku czy całkiem inna wybrać. Przeprowadziliśmy się niedawno na mazury i do Gdańska miała bym połowę bliżej
tak, Klinika Bocian w Gdańsku ma nową siedzibę
 
reklama
Do góry